Лікування наркоманії Житомир - МАА

Лікування наркоманії в Житомирі

Про наркоманію вам відомо багато. Це не дивно, адже до програми державної профілактики цієї згубної звички входить робота з населенням. Школярі та студенти прослуховують десятки лекцій, які розкривають причини та наслідки формування залежності. Батьків вчать виявляти симптоми залежності у своїх дітей. Але ніхто не застрахований від біди. Якщо ви зіткнулися з наркоманією чи алкоголізмом у близької людини, кращим рішенням буде звернутися до наркологічного центру. Лікування наркоманії в Житомирі можна пройти в одній із філій Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Це віддалений від міської метушні комплекс, у якому створені комфортабельні й морально комфортні умови для анонімного проходження термінової детоксикації та повноцінного курсу реабілітації для людей з різними видами залежності. Лікування наркозалежності в Житомирі — одна з основних спеціалізацій МАА.

Лікування наркоманії в Житомирі: переваги звернення до центрів МАА

1. Анонімність.

Наркомани та їхні родини бояться розголосу, тому наша допомога надається строго анонімно та конфіденційно. Інформація про вас не вийде за межі наших стін. 

2. Психологічна підтримка й примусове лікування.

Ми підготуємо наркомана і всю його родину до прийняття рішення лікуватися на психологічному рівні. Можливі виїзди додому.

3. Комплексний підхід.

Виведення з наркотичної залежності на фізичному рівні — це детоксикація, медикаментозне відновлення. Одним лікарським лікуванням професійна допомога не обмежується. Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі у Житомирі проходить за умови проведення обов’язкових персональних зустрічей з психологом, формування мотивації на здорове життя, цілей та завдань реабілітації. Групи підтримки спрямовані на усунення страхів, надають можливість подивитися на себе з іншого боку.

4. Робота з оточенням.

Наркологічні центри МАА проводять консультації, тренінги, сеанси групової та індивідуальної психотерапії з родичами наркомана.

Що таке наркоманія або хімічна залежність?

Наркотики у першу чергу впливають на нервову систему. Залежно від складу, вони можуть викликати приємну ейфорію і розслаблення або, навпаки, велику концентрацію, приплив енергії, неймовірну працездатність. Змінений психоемоційний стан допомагає людині сховатися від зовнішніх проблем, саме тому наркотична залежність виникає майже з першого досвіду. 

Залежність від наркотиків неминуче призводить до порушення роботи нервової системи й розвитку різних психічних дисфункцій, що не може не позначитися на соціальній сфері життя наркомана. Поступово він втрачає свої соціальні зв’язки. На тлі хімічної залежності розпадаються родини, а залежні перетворюються на людей, яких соціум не сприймає. 

Однак страждає не лише нервова система. За умови тривалого вживання наркотичних речовин формується також стійка фізична залежність. Коли наркоман не отримує вчасно чергової дози, він відчуває ломку (абстинентний синдром), тому при лікуванні наркозалежності вам, вашим близьким необхідна ціла система реабілітаційних заходів, професійна медична та психологічна допомога.

Лікування наркоманії та реабілітація в Житомирі: програма МАА

Вам, напевно, доводилося стикатися з ситуацією, коли люди з наркоманією чи алкоголізмом сотні разів обіцяють зав’язати, але знову й знову повертаються до звички. Самостійно вийти на здоровий життєвий шлях неймовірно складно. Наркологічний центр у Житомирі працює за поетапними програмами подолання потягу до наркотиків, які дають стійкий результат. 

Фахівці реабілітаційного центру МАА в Житомирській області працюють за програмою, яка вже довела свою ефективність у лікуванні мільйонів залежних у всьому світі. Повернення залежного до нормального життя проходить у декілька етапів:

 1. Очищення.
 2. Відновлення.
 3. Ресоціалізація.

На першому етапі ми використовуємо медикаментозні засоби, які полегшують фізичні симптоми наркозалежності та перешкоджають розвитку депресії під час відмови від наркотиків. На другому етапі здійснюється діагностика й лікування хвороб, що виникли внаслідок тривалого вживання наркотиків. І нарешті, ресоціалізація — це багаторівневий процес психологічної та соціальної реабілітації «12 кроків». Ця психосоціальна програма допомагає:

 • розібратися з внутрішніми мотивами, що підштовхнули до вживання наркотиків;
 • усвідомити, скільки людей в оточенні наркомана в тій чи іншій мірі постраждало від його залежності, неадекватної поведінки;
 • виправити свої помилки;
 • знайти нові захоплення, своє нове призначення у житті;
 • стати прикладом, підтримкою і наставником для інших людей, які опинилися під владою наркотиків.

Скільки коштує лікування наркозалежності в Житомирі?

На ціну курсу впливає цілий ряд факторів, у тому числі:

 • стан пацієнта;
 • ступінь залежності;
 • види психологічної терапії;
 • напрямок соціальної реабілітації.

Тобто вартість лікування — це індивідуальний показник. Вона обговорюється вже після консультації з фахівцем.

Чому варто звернутися до центру Міжнародної Антинаркотичної Асоціації?

По закінченні реабілітації колишній залежний іде від нас з навичками творчості, спорту, нової професії. Соціальна адаптація — найкраща профілактика рецидиву. Не залишайтеся з хворобою віч-на-віч, дзвоніть і пишіть до наркологічного центру для наркоманів у Житомирі!

допоможіть близькій людині
почати нове життя