Лікування наркоманії Одеса - МАА

Лікування наркоманії в Одесі

Постійний прийом наркотичних засобів призводить до розвитку залежності, в результаті чого споживач відчуває хворобливий потяг до них. Наркотики мають здатність приводити людей до стану радісного сп’яніння, яке, однак, не може тривати вічно. З часом ейфорія зникає, а людина занурюється в пригнічений стан. Для повернення до попереднього стану потрібні чергові дози, а для отримання радості від життя без наркотиків необхідне якісне, послідовне й досить тривале лікування.
Ефективним лікуванням наркоманії в Одесі займається наркологічний центр, одна з численних філій найбільшої в Україні організації з боротьби з наркозалежністю — Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. 

Які переваги має лікування наркоманії в Одесі в МАА?

Цей центр:

 • приймає на реабілітацію пацієнтів, які не можуть самостійно знайти вихід зі складної ситуації;
 • створює умови для комфортного анонімного лікування та реабілітації для залежних і членів їх сімей;
 • проводь цілий комплекс заходів з ресоціалізації людей, які через свою залежність стали покидьками суспільства, втратили сенс життя без наркотиків.

Розірвати замкнене коло своїми силами для багатьох залежних неможливо. Наркологічний центр у Одесі пропонує допомогу в лікуванні та реабілітації людей, залежних від небезпечних препаратів.

Що таке наркоманія? Причини й наслідки залежності від наркотичних засобів

Найбільше до наркозалежності схильні люди найпродуктивнішого віку (16-38 років). Підлітки починають вживати наркотики з цікавості, протесту, невпевненості, пошуку легких задоволень або щоб не відставати від «своїх». Дорослі люди часто за допомогою наркотичних речовин намагаються сховатися від власних проблем — болю, незадоволеності, соціальної та емоційної нереалізованості. Причина в кожного наркомана своя, але наслідки для всіх однакові:

 • порушення в роботі нервової системи й зміна психічного стану;
 • зміна поведінкових мотивів;
 • поява обсесивно-компульсивної поведінки;
 • розвиток фізичної залежності;
 • особистісна й фізична деградація.

Наркоманія — це хвороба. Незалежно від тяжкості хімічної залежності, наркоману потрібна допомога лікаря-нарколога та професійна психокорекція, яка не дозволить у майбутньому знову зірватися.

Лікування наркоманії та реабілітація в Одесі: основні етапи

Якщо у вас в родині є така проблема, вам слід обов’язково відвідати Одеську філію МАА, фахівці якої проведуть обстеження й призначать відповідний курс. Лікування наркозалежності в Одесі проходить у декілька етапів:

 • діагностика, під час якої визначається фізичний і психічний стан пацієнта;
 • зняття абстинентного синдрому, коли через припинення прийняття наркотиків організм дає збій;
 • детоксикація організму, суть якої полягає в знешкодженні шкідливих речовин і виведенні їх з організму;
 • реабілітація пацієнтів, у процесі якої вони вчаться долати наслідки стресів без вживання наркотиків;
 • соціальна адаптація, що допомагає хворим уникнути рецидиву й повернутися до нормального життя.

Для багатьох сімей головна складність лікування полягає в тому, щоб змусити залежного пройти курс реабілітації. Якщо ви опинилися саме в такій ситуації, не слід думати, що вона безнадійна. Ви можете допомогти близькій людині без її згоди, бо, крім добровільної реабілітації, ми проводимо й примусове лікування наркоманії в Одесі.

Повне зцілення пацієнтів передбачає цілодобову допомогу з боку професіоналів, які розробляють ефективну стратегію лікування і спонукають пацієнта строго її виконувати. Наркологічний центр МАА в Одесі має штат кваліфікованих співробітників з великим досвідом у лікуванні від залежностей різного ступеня тяжкості.

Скільки коштує лікування наркоманії в реабілітаційному центрі в Одесі?

У нашому центрі немає стандартної ціни лікувального курсу, тому що в нашій практиці не буває стандартних історій, ситуацій. Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально, шукаємо для кожного пацієнта, для його близьких особливий шлях зцілення. Вартість програми реабілітації залежить від того, скільки та яких заходів потрібно для усунення фізичних симптомів залежності, відновлення здоров’я, психосоціальної реабілітації. 

Чому лікування наркозалежності в МАА ефективне?

Тому що ми використовуємо найпотужнішу програму психосоціальної корекції — «12 кроків». Ми не засуджуємо, а, навпаки, допомагаємо наркоману позбутися почуття провини шляхом виправлення наслідків патологічної звички. Ми вчимо людей, які довгий час перебували поза реальністю в наркотичному дурмані, як жити, будувати себе с нуля, отримувати кайф від самого життя, спілкування, нової професії, творчості, нарешті, допомагати тим, хто також втратив себе…

Зусилля грамотного персоналу в сукупності із застосуванням сучасних методик лікування в переважній більшості випадків призводять до позитивних результатів. На нашому рахунку — понад 1000 історій відродження. Наркологічний центр для наркоманів у Одесі допомагає впоратися з недугою, поринути в інший, здоровий світ, де немає місця для смертельно небезпечних речовин і хвороб.

допоможіть близькій людині
почати нове життя