Лікування алкоголізму Одеса - МАА

Лікування алкоголізму в Одесі

Проблема алкоголізму в нашій країні досягла критичної межі. За деякими даними, від алкогольної залежності страждає понад 1 млн. чоловік. Все більше підлітків стає жертвою пивного алкоголізму, дуже високий відсоток залежних жінок. Багато хто переконаний у тому, що позбутися алкогольної залежності нереально. Але ця думка помилкова. У спеціалізованому центрі реабілітації в Одесі можна оновитися та почати зовсім інше життя.

Комплексне ефективне лікування алкоголізму в Одесі ви можете пройти у філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Ця чудова, добре оснащена клініка знаходиться в тихій частині міста, де ви можете сховатися від усього світу й знайти сили для зцілення від руйнівної схильності до пияцтва, а наші лікарі (неврологи, психотерапевти, терапевти, реабілітологи) допоможуть вам пройти цей непростий шлях.

Лікування алкогольної залежності в Одесі: що стоїть за зловживанням?

Одне із завдань МАА — підвищення грамотності населення в питаннях, що стосуються проблеми алкоголізму, її причин і способів лікування. Перше, що повинні зрозуміти самі залежні, близькі їм люди та знайомі: алкоголізм — це хвороба. Важка, хронічна, така, що вимагає серйозного, тривалого лікування.

Алкогольну залежність відносять до хімічної. Так само, як і токсичні речовини, алкоголь викликає звикання, у результаті якого людина не може жити нормальним життям, якщо вчасно не прийме порцію міцного напою.

Є кілька факторів, які призводять до зловживання алкоголем:

  1. Фізичні або спадкові. Це особливість нервової системи, нездатність до переробки алкоголю.
  2. Психологічний. Наявність внутрішніх комплексів, проблеми з комунікацією, невпевненість, надмірні амбіції та ін.
  3. Соціальний. У більшості випадків це сімейні та побутові проблеми, невлаштованість, нереалізованість, стреси, пов’язані з роботою, відсутністю грошей, а також погана компанія. Нерідко дружини алкоголіків теж з часом спиваються.

Лікування алкоголізму та реабілітація в Одесі: переваги звернення до клініки МАА

Якщо ви шукаєте клініку, де можна пройти лікування алкоголізму, Одеса відкриває двері для всіх, хто потребує допомоги. Тут працює сучасний центр реабілітації, де вас чекає комфортабельний номер, усамітнення й цілодобова кваліфікована допомога. За згодою родичів проводимо також примусове лікування алкоголізму в Одесі.

Багато хто побоюється, що серед знайомих хтось дізнається про лікування в реабілітаційному центрі. Реабілітація в Одесі анонімна. Лікарі МАА гарантують вам, що вся інформація, яка стосується вашого захворювання, залишиться в межах клініки.

Основні етапи лікування алкоголізму в Одесі

  1. Детоксикація. Це виведення з запою, зняття абстинентного синдрому (очищення крові, відновлення нормального апетиту й, головне, повернення нормального сну).
  2. Реабілітація. Психічне й фізичне відновлення, а саме відновлення нервової системи, придушення потягу до спиртних напоїв, лікування захворювань, які пов’язані з тривалим вживанням алкоголю. У психічній реабілітації використовуються різні методики індивідуальної та групової терапії, а також гіпноз.
  3. Ресоціалізація. Психосоціальна реабілітація — поступове повернення колишнього залежного до нормального життя, допомога в соціальній адаптації, в пошуку нових життєвих цілей, сенсу в житті без алкоголю.

Пройшовши лікування від алкоголізму в Одесі, ви можете назавжди відмовитись від алкоголю.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Одесі: програма, яка повертає до життя

Це програма «12 кроків», яку було визнано як найефективнішу методику психологічної реабілітації та ресоціалізації залежних людей у всьому світі. Вона допомагає вам зрозуміти себе, свої внутрішні мотиви зловживання алкоголем. Допомагає укласти мир із самим собою, виправити помилки й знайти своє нове місце в світі, де ви зовсім інша людина — твереза, вільна і щаслива.

Скільки коштує лікування алкоголізму в Одесі?

Ціна може бути різною. Вона безпосередньо залежить від того, наскільки важкий стан у пацієнта, як довго він захоплюється спиртними напоями. Для багатьох клієнтів важливо заздалегідь знати, яка сума в цілому знадобиться на одужання. Ви можете безпосередньо на сайті організації розрахувати вартість реабілітації, але точну вартість курсу скаже лікар після консультації за підсумками попередньої діагностики.

Є проблема? Не мовчіть! Телефонуйте нам. Психологи проводять консультації телефоном 24 години на добу.

 
допоможіть близькій людині
почати нове життя