Реабілітаційний центр для наркоманів в Києві - МАА

Реабілітаційний центр в Києві

Сумна статистика така, що столиця України є лідером зі збуту наркотиків. Кількість людей, які вживають психоактивні речовини, збільшується з кожним днем, а тому виникла необхідність у створенні клініки, здатної надати страждаючим ефективне лікування наркоманії в Києві. Реабілітаційний центр для залежних у Києві — оплот надійності та впевненості в майбутньому, адже кожен, хто потребує допомоги, може отримати підтримку й захист.

Лікування в київському реабілітаційному центрі МАА

Для пацієнтів створені максимально комфортні умови, що дозволяє не відчувати незручностей протягом усього періоду перебування в центрі. Основні принципи, на яких базується робота центру:

 • комплексний підхід — неможливо лікувати тіло, не приділивши належної уваги морально-психологічному стану пацієнта;
 • висококваліфіковані лікарі — психіатри, наркологи, терапевти оцінять поточні показники хворого, виявлять наявні захворювання, нададуть першу допомогу й розроблять стратегію подальшого лікування;
 • конфіденційність — перебування в центрі строго анонімне, особисті дані учасників програми знаходяться в безпеці.

Звернутися в реабілітаційний центр для наркоманів у Києві можуть як самі залежні, так і родичі. Навіть якщо, перебуваючи під впливом препаратів, близька людина не здатна самостійно прийняти рішення про необхідність звернення до фахівців, сім’я або друзі можуть допомогти їй у цьому питанні. Досвідчені психологи пропрацюють внутрішні страхи та затискачі, знайшовши відправну точку для побудови нового щасливого майбутнього.

Детоксикація — початковий етап лікування наркозалежності

Своїми силами не вдасться перемогти залежність — і проблема полягає не в тому, що немає сили волі або бажання. Якщо наркотик певний час не надходить у організм, розвивається абстинентний синдром, який супроводжує: біль, слабкість, сильна блювота, втрата орієнтації в просторі. Саме тому будь-яке лікування починається з очищення організму:

 • швидка й безпечна детоксикація за допомогою ефективних препаратів;
 • підтримка нормальної роботи всіх органів і систем;
 • надання екстреної допомоги, якщо в цьому виникне необхідність.

Сучасна фармакологія дозволяє повністю усунути прояви «ломки», але подібний підхід може дати зворотній результат. Біль і страждання допомагають сформувати стійку відразу до наркотиків, що підвищить ефективність лікування і не дасть пацієнтові в майбутньому «зірватися» зі шляху до наміченої мети.

Реабілітація — повернення до здорового життя

Після детоксикації наркоман переходить у стадію «обнулення». Організм чистий від токсичних препаратів, але потрібно сформувати твердий грунт під ногами та пройти всі стадії психосоціального розвитку особистості. І в цьому напрямку працює ціла команда фахівців:

 • пацієнту допомагають психологи та психотерапевти, які крок за кроком розкривають найболючіші «нариви», позбавляючи від страхів і переживань;
 • у реабілітаційний центр наркозалежних у Києві приїжджають священнослужителі, діячі мистецтва;
 • проводяться спортивні заняття, лікувальна фізкультура, індивідуальна й групова робота з досвідченими тренерами.

У боротьбі з алкоголізмом і наркоманією важливо задати правильний вектор розвитку. Саме тому на етапі одужання рекомендовано відвідування пам’ятних історичних місць, театральних постановок та інших культурних заходів.

Ресоціалізація — існування в соціумі

Фінальний етап відновного процесу. Повністю вилікувана людина повертається до свого звичайного життя — і в оточенні старих друзів легко повернутися до згубних захоплень. Щоб цього не сталося, передбачені наступні заходи:

 • підтримка з боку працівників центру;
 • спілкування з тими, хто подолав небезпечну пристрасть, повернувшись до тверезого та здорового життя;
 • допомога в навчанні, пошуку роботи, отриманні додаткових навичок.

Реабілітаційний центр алкоголіків у Києві надає допомогу в боротьбі з будь-якими видами залежностей. Існує певна програма, яка успішно випробувана на практиці й гідно оцінена тисячами пацієнтів та їх близьких родичів. Але в будь-якому разі кожен випадок індивідуальний, а тому фахівці внесуть необхідні корективи для досягнення заданого результату.

Скільки коштує лікування в реабілітаційному центрі?

Термін перебування пацієнта в центрі може становити від 4 до 12 місяців — залежно від того, як проходить відновлення. Вартість лікування визначає:

 • вид та тривалість залежності;
 • вік алкоголіка/наркомана;
 • стан здоров’я, наявність хронічних хвороб.

Міжнародна Антинаркотична Асоціація працює з будь-якими, навіть складними випадками. Для тих, хто не готовий самостійно визнати проблему й знайти сили на боротьбу з нею, доступна примусова допомога. Щоб дізнатися докладніше, отримати попередній розрахунок і відвідати реабілітаційний центр наркозалежних у Києві, зв’яжіться з нами за контактними номерами, вказаними на сайті.

допоможіть близькій людині
почати нове життя