Реабілітаційний центр для наркоманів в Дніпрі - МАА

Реабілітаційний центр у Дніпрі

Родич, який приймає наркотики, — горе для будь-якої сім’ї. Всі гроші йдуть на його утримання, а близькі люди потрапляють у співзалежність, руйнуючи свою особистість на догоду іншому. Реабілітаційний центр для залежних у Дніпрі — шанс вибратися з цього капкану, отримати підтримку й довіритися тим, хто здатен надати комплексну допомогу.

Умови проживання в реабілітаційному центрі для наркоманів у Дніпрі

Філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації функціонують у різних містах України. Засновникам організації вдалося об’єднати під своїм началом професіоналів, які досягли певних висот у вибраній області. В основі лікування наркоманії у Дніпрі — відома всьому світу програма «12 кроків», що отримала тисячі позитивних відгуків і дозволила залежним людям впоратися з цією бідою. Основні принципи МАА:

 • анонімність — усі дані про пацієнтів суворо засекречені, інформація про проведену терапію ні за яких умов не буде доступна стороннім;
 • комфорт — умови проживання максимально наближені до звичайного життя (затишні кімнати, чистота, корисний раціон);
 • безпека — залежна людина постійно знаходиться під наглядом, процес очищення стає серйозним ударом по здоров’ю, а тому медикаментозна терапія дозволить підтримати організм, не допустити погіршення стану й загострення наявних захворювань.

Відносини між пацієнтами та лікарями будуються на довірі. Завдяки роботі психотерапевтів або психологів, заняттям у групі, відновленню соціальних зв’язків людина розкривається, усвідомлює справжні причини своєї хвороби та добровільно погоджується на тривале лікування.

Лікування наркозалежних у Дніпрі

Реабілітаційний центр для наркоманів у Дніпрі — медичний заклад, ключовою метою якого стала боротьба з різними видами залежності. Навіть якщо пацієнт довго приймає психоактивні речовини, детоксикація допоможе йому очиститися і відновитися.

Детоксикація наркозалежних

Нерідко емоційний зв’язок настільки міцний, що з ним практично неможливо боротися. Мозок сформував стійкий ланцюжок: наркотик – задоволення – немає наркотика – біль. Базовий інстинкт самозбереження штовхає на пошуки нової дози, а страх фізичних страждань не дає подолати цей рубіж. Тому лікування починається з детоксикації:

 • очищення дозволить усунути прояви абстинентного синдрому;
 • ліки підтримають організм, не дадуть загостритись наявним захворюванням;
 • заспокійливі препарати відновлять роботу нервової системи, нормалізують сон.

Як тільки отрута залишає організм, наркоман відчуває легкість та звільнення. Але радість передчасна — будь-яке емоційне переживання може стати спусковим гачком, який поверне залежного до колишнього життя. Тому, пройшовши курс медикаментозного очищення й лікування, пацієнти не залишають реабілітаційний центр наркозалежних у Дніпрі, а переходять до занять за програмою «12 кроків».

Етапи реабілітації

Після того як отруйні речовини усунені з організму, наркоман переходить до наступної фази — формування нових звичок і життєвих принципів. У цьому допомагають:

 • фізичні вправи — ЛФК, заняття під керівництвом тренера, командні спортивні змагання;
 • культурні заходи — відвідування театрів, музеїв, популярних виставок, пам’ятних місць;
 • зустрічі зі служителями церкви — звернення до Бога дозволить розкрити в собі віру, відкрити своє серце, вигнати з нього біль і страх.

Програма «12 кроків» передбачає послідовне виконання кожного пункту — людина усвідомлює серйозність проблеми, приймає себе та свої вчинки, а відповідно, отримує шанс змінитися й розірвати кайдани.

Соціальна програма

Більшість залежних потрапляють у наркотичний капкан, перебуваючи під чужим впливом. Реабілітаційний центр для залежних у Дніпрі допоможе розірвати цей зв’язок, назавжди відмовившись від старого оточення і способу життя. Пацієнтам доступні навчальні курси, які дають можливість:

 • завести корисні, приємні знайомства;
 • розкрити своє призначення, визначивши власну роль у цьому світі;
 • отримати цікаву професію, яка стане постійним джерелом доходу.

Нова мета в житті — основа психосоціального розвитку особистості. Пройшовши всі кола пекла й болю, колишні наркомани та алкоголіки готові до боротьби з небезпечною тягою, а відповідно, і до перемоги над нею.

Скільки коштує лікування від наркозалежності в Дніпрі?

Вартість визначає кількість послуг, яку пацієнт отримує під час перебування в філії МАА. Це залежить від його віку й стану здоров’я, терміну вживання препаратів та інших чинників.

Рідкісні наркозалежні звертаються до фахівців самостійно, зі 100%-ю готовністю боротися з хворобою. Тому реабілітаційний центр алкоголіків в Дніпрі пропонує послугу примусових заходів медичного характеру — психотерапевти зможуть подолати опір та донести до пацієнта необхідність довіритися лікарям. Будь-яке зволікання грає на руку хворобі — записавшись на консультацію, можна отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, підтримку й розуміння.

допоможіть близькій людині
почати нове життя