Лікування алкоголізму Львів - МАА

Лікування алкоголізму у Львові

Постійна тяга до спиртних напоїв — це не спроба сховатись від жорсткої реальності. Це хвороба, тому, як і інші захворювання, вона вимагає допомоги кваліфікованих лікарів. Щоб отримати якісне лікування алкоголізму у Львові, варто звернутися до спеціалізованих львівських реабілітаційних центрів МАА. Для пацієнтів створені всі умови: найсуворіша анонімність, постійне спостереження лікарів, можливість повернутися до нормального життя, пройшовши всі етапи програми «12 кроків».

Небезпека хімічної та алкогольної залежності

Хімічна залежність — це постійний прийом психоактивних речовин. Такі препарати змінюють свідомість, дають можливість відчути себе надлюдиною, не відчуваючи ні болю, ні зневіри. Людина прив’язана психологічно, адже без ПАР світ стає порожнім — немов усі барви життя раптом зникли, більше ніщо не здатне викликати радість і навіть усмішку. З алкоголем аналогічна ситуація: виключно вольового зусилля й бажання розірвати цей порочний зв’язок недостатньо. Більш того, організм посилено чинить опір спробам відмовитися від наркотиків, що проявляється появою цілого ряду симптомів:

 • сильний головний біль, відсутність ефекту від прийому знеболюючих препаратів;
 • слабкість, запаморочення, втрата орієнтації в просторі (під час абстинентного синдрому хворий практично не здатен самостійно себе обслуговувати);
 • проблеми з шлунково-кишковим трактом, постійна нудота, блювота, яка не приносить полегшення;
 • судоми, біль у м’язах, тремор кінцівок.

Алкоголіки фізично залежать від чергової дози — спроби відмовитися від спиртних напоїв болючі й можуть навіть призвести до фатальних наслідків. Саме тому ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованих центрів Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, які проводять лікування алкозалежності у Львові — тільки комплексна медикаментозна допомога, а також постійний моніторинг стану здоров’я пацієнта допоможуть отримати бажаний результат.

Етапи лікування алкоголізму в філіях МАА

Більшість залежних людей не готові визнати свою проблему — вони впевнені, що це тимчасові труднощі, з якими при бажанні легко впоратися. Алкоголізм розвивається поступово, повільно затягуючи в безодню відчаю: стирається особистість, порушуються стадії психосоціального розвитку. Виходити з цього стану також важливо поетапно, не пропускаючи жодного з пунктів, тому програма реабілітаційного центру включає в себе:

 • Детоксикацію — перш ніж лікувати, потрібно очистити організм від отрути, яка знищує всі органи та системи.
 • Відновлення — алкоголізм призводить до загострення хронічних захворювань та появи нових хвороб, тому спочатку потрібно нормалізувати стан пацієнта.
 • Реабілітацію — немов маленька дитина, яка вперше вчиться ходити, одягатися, грати, залежна людина починає життя з чистого аркуша. Їй потрібно навчитися взаємодіяти в соціумі, знаходити нові джерела радості, долати в собі бажання повернутися до минулого.
 • Ресоціалізацію — центри Міжнародної Антинаркотичної Асоціації допомагають пацієнтам отримати нову професію, полюбити спортивні заняття, розкрити власні таланти.

Лікування алкоголізму на реабілітації у Львові проходить протягом тривалого часу. Важливий кожен етап, адже потрібно повністю змінити особистість, знайти глибинні причини, під тиском яких у певний момент людина не змогла впоратися з обставинами та вирішила за краще опустити руки. Тільки комплексна робота наркологів, терапевтів і психіатрів допоможе виявити внутрішні переживання, змінивши вектор розвитку.

Скільки коштує лікування алкоголізму у Львові?

Будь-пацієнт унікальний — неможливо розробити єдину схему, яка буде актуальною для всіх, хто страждає від алкогольної чи наркотичної залежності. У філіях МАА ведеться індивідуальна робота з кожним, а при розрахунку остаточної ціни будуть враховані такі фактори:

 • вік і поточний стан здоров’я пацієнта;
 • бажання пройти реабілітацію або категорична відмова скористатися допомогою фахівців;
 • тривалість залежності (чим довше період постійного вживання спиртних напоїв, тим більше часу буде потрібно на відновлення).

Ідеальний пацієнт — той, хто самостійно звернувся до клініки з твердим бажанням повернутися до нормального життя. Але подібні випадки — рідкість: більшість алкоголіків змогли вибратися з пут небезпечної хвороби тільки завдяки родичам. Саме тому є примусове лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі у Львові — можливо, це стане першою сходинкою драбини, яка веде до одужання. Не варто відкладати, запишіться на консультацію вже зараз, поки ще є можливість врятувати особистість і впоратися зі згубною тягою.

 
допоможіть близькій людині
почати нове життя