Лікування алкоголізму Запоріжжя - МАА

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Для лікування алкоголізму в Запоріжжі Міжнародна Антинаркотична Асоціація відкрила сучасний реабілітаційний центр, у якому залежні від спиртних напоїв люди можуть знайти притулок, розуміння, комплексну (медичну й психологічну) підтримку. Ми створили найкомфортніші умови, щоб ви могли зосередитися на вирішенні своїх проблем і повернулися до повноцінного тверезого життя. У Запорізькій філії МАА:

 • можна цілодобово отримати безкоштовну анонімну консультацію психолога;
 • пройти повний курс лікування та реабілітації від алкогольної та інших видів залежності;
 • отримати допомогу у виведенні з тривалого запою як в умовах стаціонару, так і з виїздом за адресою;
 • домогтися 100%-го результату в лікуванні найскладніших форм залежності.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі. Що таке алкоголізм?

Алкогольна залежність – це хронічне захворювання. Воно пов’язане з непереборним потягом до напоїв, які містять спирт. Людина, залежна від алкоголю, не може керувати бажанням випити, не знає міри у споживанні спиртних напоїв. Нездоровий потяг до випивки швидко порушує біологічні та психічні процеси життєдіяльності, внаслідок чого люди, що п’ють, мають багато проблем зі здоров’ям:

 • через постійну присутність етанолу в крові обмінні процеси в організмі порушуються;
 • без систематичних вливань органи вже не можуть нормально функціонувати;
 • руйнуються клітини нервової системи, людина перестає контролювати мову, рухи, поведінку;
 • страждає пам’ять, розумові функції, відбувається розумова деградація.

У найкоротші терміни хвороба здатна вразити весь організм людини і підпорядкувати її волю.

Як проходить лікування алкозалежності в Запоріжжі?

Сам пацієнт має розуміти необхідність у зверненні до клініки й бути впевненим у тому, що для нормального, повноцінного життя треба бути тверезим. Часто бувають випадки, коли люди, націлені на лікування від алкоголізму та реабілітацію в Запоріжжі, останньої миті змінюють своє рішення. Вони обирають методи, що обіцяють безболісне позбавлення (на фізичному і психологічному рівні) від схильності до пияцтва — кодування та інші сумнівні методики. Але алкоголіки зі стажем знають, що навіть найскладніші кодування не допомагають, коли виникає сильне бажання випити.

Саме через часті зриви після кодування сформувалася думка, що алкозалежність неможливо вилікувати. Однак ця думка помилкова. Наприклад, лікування алкоголізму в спеціалізованій клініці МАА в Запоріжжі ефективне в 40 % випадків, оскільки тут використовуються дієві терапевтичні методи й психосоціальні програми реабілітації залежних. У реабілітаційному центрі з пацієнтом працюють кілька фахівців (нарколог, психолог, реабілітолог). Під постійним наглядом, за умови цілодобової підтримки фахівців алкозалежні проходять тривалий, складний шлях фізіологічного й морального звільнення від схильності до алкоголю.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Запоріжжі: головні етапи

Справжній лікар точно знає, що алкогольна залежність не є виключно фізичною. Від початку у залежного, крім спадковості, є ще й тонкі емоційні причини, щоб почати пити. А в результаті тривалого зловживання серйозно змінюється світогляд пияки, система цінностей, людських взаємин, тому програма реабілітації в МАА має кілька напрямків:

 • фізичне оздоровлення;
 • психологічна реабілітація;
 • ресоціалізація;
 • духовне зцілення.

Фізичне лікування від алкоголізму складається з 3 етапів:

 • діагностика;
 • виведення із запою та детоксикація;
 • відновлення функцій організму (лікування печінки, серцево-судинної, нервової системи, відновлення роботи травної системи та ін.)

Психологічна реабілітація проводиться із застосуванням найефективніших методів: сімейна, індивідуальна та групова терапія, гіпноз. Кожному пацієнтові призначають індивідуальну програму психокорекції. 

Ресоціалізація — важливий крок з повернення залежних до нормального життя. Він спрямований на особистісний розвиток пацієнта, пошук нових захоплень, соціалізацію та формування сприятливого соціального середовища (нового кола спілкування). Ці заходи допомагають усунути ризики рецидиву.

Лікування душі нерозривно пов’язане з лікуванням тіла й психіки залежного. Ця частина терапії допомагає людині знайти сенс у тверезому житті, краще зрозуміти себе, полюбити життя без алкоголю, відчути себе потрібною, корисною. Духовна реабілітація в МАА (програма «12 кроків») розроблена в США майже 100 років тому і з тих пір успішно застосовується в лікуванні будь-яких видів залежності.

Скільки коштує лікування алкоголізму в Запоріжжі?

Щоб дізнатися вартість реабілітації, для початку необхідно проконсультуватися з лікарями клініки. Ціна буде залежати від анамнезу захворювання (тривалості запою, загального стажу алкозалежності, стану здоров’я пацієнта, обраних методів психокорекції та інших персональних факторів).

Від алкогольної залежності страждає не тільки людина, що п’є, але й члени її сім’ї. Коли вмовляння не діють на алкоголіка, ви можете звернутися до нашої клініки за допомогою у примусовому лікуванні алкоголізму в Запоріжжі (ми проводимо примусове виведення із запою за згодою близьких родичів хворого). Якщо вам потрібна підтримка, професійна консультація або проста людська порада, телефонуйте на гарячу лінію за телефоном клініки в Запоріжжі. Ми допоможемо вам упоратися з вашою бідою.

допоможіть близькій людині
почати нове життя