Лікування алкоголізму Житомир - МАА

Лікування алкоголізму в Житомирі

Алкоголізм є тяжкою хронічною хворобою. Його головна ознака — патологічний потяг до спиртних напоїв, а також фізична й моральна деградація. Хворий взагалі не визнає наявності у нього серйозних проблем і не бажає лікуватися. Задача його рідних — переконати алкоголіка, що йому необхідно пройти реабілітацію в спеціалізованому центрі.

У кожному місті України залежні можуть отримати кваліфіковану допомогу й позбутися згубної звички, яка руйнує їхнє життя. Лікування алкоголізму в Житомирі теж доступне для кожного, хто хоче лікуватися. Тут є чудова клініка, де людей, залежних від алкоголю, вправно повертають до тверезого життя. Реабілітаційний центр в Житомирі, створений Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією — організацією, яка на сьогодні є найбільшою в Україні, має філії по всій країні та за кордоном.

Лікування алкоголізму в Житомирі: що таке алкогольна залежність?

Організоване пияцтво в нашій культурі вважається справою звичною і нормальною. З цієї причини залежність від спиртних напоїв найчастіше доходить до критичної межі, перш ніж сам залежний або його рідні визнають наявність серйозної проблеми. Але ж алкоголізм — найпоширеніший і один з найнебезпечніших видів залежності, оскільки:

 • Алкогольні напої доступні, тому люди зі схильністю до зловживання скрізь стикаються з великою спокусою випити.
 • Алкоголь вже за 5 хвилин після надходження до організму потрапляє в кров і миттєво поширюється всіма органами і системами.
 • У першу чергу під дію етилового спирту потрапляє мозок. Алкоголь впливає на багато його функцій: увагу, пам’ять, координацію, сприйняття й поведінку.
 • Не менш агресивний вплив спирту на печінку. В процесі фільтрації у печінці спирт окислюється, а продукти його розкладу токсичні насамперед для нервової системи.
 • Систематичне вживання алкоголю завдає шкоди абсолютно всім органам і системам у тілі людини.

Щоб лікування алкогольної залежності в Житомирі було дійсно ефективним, треба проводити його в стаціонарі. Особливо це стосується тих хворих, які вже давно захоплюються спиртними напоями, часто страждають від запоїв. У клініці МАА вони будуть цілодобово перебувати під медичним наглядом, зможуть проходити терапевтичні процедури із застосуванням спеціального обладнання.

Лікування алкоголізму та реабілітація в Житомирі: основні етапи

1. Виведення із запою, детоксикація.

Ефективне лікування від алкоголізму в м. Житомирі починається з детоксикації. Вона дозволяє ліквідувати симптоми абстинентного синдрому у хворого. Детоксикаційні заходи дають можливість видалити з організму всі токсини, які накопичилися за час зловживання алкоголем. Крапельне введення лікарських речовин покращує фізичний стан пацієнта. Крім того, ретельне обстеження дозволяє виявити хронічні хвороби. Їх теж лікуватимуть. При необхідності фахівці реабілітаційного центру МАА проводять термінове виведення із запою за викликом.

2. Фізична реабілітація.

Якщо у вас алкоголізм, лікування в Житомирі дозволить вам змінити своє життя кардинально, забути про алкоголь назавжди. На другому етапі відбувається встановлення ремісії. Хворому призначають антиалкогольну терапію, щоб ліквідувати психічні розлади, нормалізувати роботу внутрішніх органів. Важливо виявити причину алкоголізму, щоб виробити правильну стратегію реабілітації.

3. Психологічна реабілітація.

На третьому етапі пацієнт потребує психотерапевтичної допомоги. Хворого треба позбавити стресу, депресії, показати йому найкращі прояви життя, щоб він зрозумів, що і без чарки можна жити весело й цікаво. МАА використовує найбільш дієві методи психосоціальної корекції, програму «12 кроків», яка в поєднанні з сеансами гіпнозу сприяє тривалій ремісії.

4. Ресоціалізація.

Після лікування необхідно соціалізувати пацієнтів, закріпити в них навички тверезого життя. Програма реабілітації надає допомогу в опануванні нових спеціальностей, пошуку нових здорових захоплень, формуванні позитивного кола спілкування, придбанні нових друзів.

Коли лікування закінчиться, пацієнт може завжди звернутися до лікарів і отримати у них необхідну підтримку. Це дозволить уникнути можливих зривів.

Скільки коштує лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Житомирі?

На лікування алкоголізму в м. Житомирі ціна цілком адекватна. Розрахувати вартість реабілітації ви можете безпосередньо на сайті реабілітаційного центру, але краще записатися на консультацію, де лікар зможе оцінити ситуацію, стан здоров’я залежного й розробити більш детальний план лікування.

Переваги лікування алкозалежності в МАА:

 • системний підхід;
 • високий професіоналізм персоналу клініки;
 • лікування анонімне;
 • проведення безкоштовних консультацій для залежних і членів їхніх сімей;
 • найефективніші методи реабілітації;
 • 100%-й результат.

Найбільша складність у лікуванні алкогольної залежності полягає в тому, щоб змусити пияку усвідомити свою хворобу та умовити його на реабілітацію. Не забувайте про можливість примусового лікування алкоголізму в Житомирі. Якщо ваша близька людина хвора, дійте. Телефонуйте до нашого центру, і ми допоможемо вам розірвати замкнуте коло проблем.

допоможіть близькій людині
почати нове життя