Лікування алкоголізму Полтава - МАА

Лікування алкоголізму в Полтаві

Деякі люди не можуть обійтися без спиртних напоїв. Усе починається з захоплення, яке навіть за найстрашнішими прогнозами не має викликати істотних проблем. Але з часом споживання алкоголю переростає в страшну залежність. Людина не помічає, як потрапляє під сильний вплив алкогольних напоїв. Її постійно тягне випити. В Україні багато сімей стикаються з такою проблемою, але завдяки Міжнародній Антинаркотичній Асоціації в багатьох містах країни зараз є місця для лікування алкогольної залежності. Лікування алкоголізму в Полтаві також проходить під егідою МАА в сучасному реабілітаційному центрі, де можуть отримати допомогу самі залежні та члени їхніх сімей.

Лікування алкогольної залежності в Полтаві: особливості алкоголізму

Люди легковажно ставляться до алкоголю, а тим часом це найсильніший психотропний засіб, який змінює людську психіку. При невеликій концентрації алкоголю в крові людина відчуває приємне збудження, кураж. Але при збільшенні дозування відбувається придушення функцій мозку, і людина вже не може повністю контролювати своє тіло, поведінку.

За умови систематичного зловживання організм постійно піддається токсичній дії алкоголю. В результаті формується стійка хронічна залежність від спиртних напоїв, відбуваються порушення в роботі внутрішніх органів. Через придушення психічних функцій мозку залежний деградує на фізичному і соціальному рівні.

Що дає вам лікування алкоголізму на реабілітації в Полтаві?

  • Анонімне лікування. Лікарі та персонал клініки гарантують, що інформація про ваше лікування не вийде за межі реабілітаційного центру.
  • Комфорт. Клініку оснащено сучасними меблями і технікою. Тут є всі умови, щоб ви відчували себе максимально комфортно в складний період відновлення.
  • Уважний і досвідчений персонал. З моменту вступу до клініки на реабілітацію та протягом усього курсу лікарі, психологи допомагатимуть вам впоратися з проблемою. Але навіть після лікування наші фахівці не залишають своїх підопічних, надають підтримку у важкі моменти, допомагають у подоланні спокус, щоб запобігти зривам.
  • Робота з оточенням. Членам сім’ї, як і залежному, теж необхідно вчитися жити в умовах, де немає місця алкоголю. Тому зі співзалежними також працюють психологи, проводяться індивідуальні та сімейні консультації.

Лікування алкоголізму та реабілітація в Полтаві: три етапи зцілення

Зазвичай до лікарів пацієнти надходять під час запою. Важливо видалити з організму пацієнта всі отруйні речовини, щоб позбавити від абстинентного синдрому. Примусове лікування алкоголізму в Полтаві не проводиться, однак за певних обставин та за згодою членів сім’ї ми виводимо залежних із запою. Отже, етап перший:

  • детоксикація.

Після цього реабілітацію закінчувати не можна, адже поліпшення фізичного стану не означає, що ви здорові. Наркологи переконають вас залишитися в клініці й лікуватися далі. Потім кваліфіковані лікарі розроблять для вас індивідуальний план реабілітації. Ви будете отримувати спеціальні препарати, які призначені для ліквідування сильного потягу до спиртних напоїв. Крім того, з вами стануть працювати психологи. Відомо, що алкоголізм викликає серйозні зміни в психіці. Хворі стають дратівливими, вони постійно перебувають у стресі. Лікарі допомагають позбутися тривоги. Водночас багато уваги приділяють відновленню здоров’я, яке постраждало під час зловживання алкоголем. І все це етап другий:

  • реабілітація (психологічна, фізична).

Потім наші психологи роблять все для того, щоб пацієнти знайшли новий сенс у житті. Соціальна адаптація теж дуже важлива. Після тривалого перебування в полоні алкоголю залежний починає дивитися на своє життя й навколишній світ тверезими очима. Багато чого в цьому світі йому не сподобається. Кожен хворий має знайти своє місце в суспільстві, інакше він знову починає замислюватися про алкоголь. У полтавській філії МАА вам допоможуть налагодити стосунки з родичами, обрати нову роботу, знайти нові захоплення й навчать радіти життю іншими способами, без алкоголю. Цей етап:

  • ресоціалізація (психосоціальна реабілітація).

Як лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Полтаві змінює життя

Багато хто порівнює лікування від алкоголізму з лікуванням онкозахворювань, оскільки воно таке само тривале і складне. Величезне значення в боротьбі із залежністю відіграє психологічний фактор. Алкоголь докорінно змінює життя людини. І коли настає момент відмови від згубної звички, доводиться знову вчитися жити, взаємодіяти з соціумом, змінювати коло спілкування, шукати своє місце в іншому, тверезому світі. Зробити це допомагає програма «12 кроків», розроблена спеціально для лікування залежних ще 100 років тому в США.

За цією програмою людина проходить 12 етапів повернення до тверезості: від усвідомлення й прийняття своєї хвороби до виправлення помилок і допомоги тим, хто опинився у владі «зеленого змія».

Багато пацієнтів МАА, які пройшли курс лікування в реабілітаційному центрі в Полтаві, знають ціну алкогольної залежності, тому сприймають тверезість, як особливий дар. Приємно усвідомлювати, що наша клініка допомогла багатьом повернути смак до життя, що після лікування колишні алкоголіки знову набули сімейне щастя, знайшли своє покликання і стали служити на користь суспільства.

Чудес не буває. Залежність сама по собі не відступить, а тривале пияцтво може остаточно зруйнувати ваше життя й життя людей, які вас люблять. Лише ваше вольове рішення може все змінити. Зателефонуйте нам за телефонами реабілітаційного центру в Полтаві. Лише один крок! Допомога надійде негайно.

 
допоможіть близькій людині
почати нове життя