Реабілітаційний центр для наркоманів в Харкові - МАА

Реабілітаційний центр в Харкові

Залежність від стимуляторів (алкоголю або наркотиків) згубна не тільки для наркомана, але й всіх тих, хто його оточує. Всі зусилля сім’ї витрачаються виключно на те, щоб вижити в подібних умовах, а про комфорт немає й мови: постійний контроль, спостереження й готовність до зривів. Реабілітаційний центр для залежних у Харкові стане порятунком у такій ситуації — родичі зможуть розірвати співзалежні відносини, а пацієнту клініки буде надана комплексна допомога.

Умови проживання в харківському реабілітаційному центрі

У стандартній міській квартирі практично неможливо забезпечити окреме проживання хворої людини. І це одна з причин, чому варто відмовитись від самостійних спроб впоратися з бідою й розірвати порочне коло. У філіях Міжнародної Антинаркотичної Асоціації пацієнти можуть повністю зосередитися на лікуванні, так як вони захищені в побутовому плані:

  • раціон сформований виходячи з того, на якій стадії лікування наркоманії в Харкові знаходиться хворий;
  • у кімнатах зручні меблі, відмінне освітлення, все необхідне для проживання;
  • центр оснащено медичним обладнанням, що дозволяє провести повний спектр досліджень і комплексну діагностику.

В період вживання психоактивних речовин залежну людину не цікавить її оточення та умови, в яких вона знаходиться, але, поступово одужуючи, пацієнт отримує комфорт, турботу й достатню увагу, що дозволить йому спрямувати зусилля виключно на відновлення здоров’я.

Як проходить лікування в філіях МАА?

Реабілітаційний центр для наркоманів у Харкові проводить лікування в три етапи: від очищення від отрути до подальшого повернення в соціум. Програма сформована таким чином, що пацієнти послідовно проходять усі процедури, перебуваючи під постійним лікарським наглядом.

Детоксикація — очищення від токсичних речовин

Доки наркотик знаходиться в організмі, вмовляння й прохання безглузді. Спроба відмовитися від чергової дози викликає нестерпний біль — тіло пручається, лише вживання ПАР приносить заспокоєння. Детоксикація необхідна, адже ця процедура:

  • знімає «ломку», усуває більшість проявів абстинентного синдрому;
  • відновлює нервову систему, нормалізує емоційний стан і сон;
  • допомагає налагодити обмін речовин.

На цьому етапі пацієнт постійно знаходиться під контролем лікаря — в будь-який момент стан може погіршитись, тому будуть потрібні екстрені заходи. Не варто намагатися своїми силами перемогти залежність — нестерпні фізичні страждання стануть серйозною перешкодою на шляху до заповітної мети. Звернувшись у реабілітаційний центр наркозалежних у Харкові, можна уникнути болю та мук, поступово одужуючи й перемагаючи згубну пристрасть.

Реабілітація — період відновлення

Після повного курсу детоксикації, тривалість якого буде визначена в індивідуальному порядку, пацієнт знаходиться в розгубленості. Старі звички йдуть у минуле, а значить, саме час формувати нові:

  • спорт — лікувальна фізкультура повертає тіло в тонус, тим більше, що фізичні вправи є найкращим засобом для боротьби зі стресом і депресією;
  • робота з психологом — пацієнт розповідає про свої страхи, розкриває болючі «нариви», які труять душу, опрацьовує причини виникнення залежності;
  • групові заняття — спочатку наркоман отримує підтримку тих, хто також бореться зі хворобою, а в подальшому й сам виступає в якості наставника.

Реабілітаційний центр алкоголіків у Харкові використовує в своїй роботі програму «12 кроків»: послідовний перехід від усвідомлення проблеми до прийняття своєї провини та роботи з внутрішньої болем.

Ресоціалізація — початок нового життя

Існує теорія психосоціального формування особистості, згідно з якою кожен індивідуум проходить певні стадії розвитку, переходячи від дитинства до зрілості. Вживання ПАР у якийсь момент порушує правильний перебіг життя, адже наркомани інфантильні та безвідповідальні.

Ресоціалізація — це повернення до життя в суспільстві, побудова соціальних зв’язків, усвідомлення свого нового «Я». Розірвавши кайдани залежності, людина бере на себе відповідальність за все, що відбувається в її житті. Самоконтроль — єдиний спосіб відмовитися від стимуляторів і навчитися справлятися з будь-якими проблемами й складнощами.

Вартість лікування в харківському реабілітаційному центрі

Терміни та ціна перебування в філіях МАА будуть визначені тільки після проведення діагностики та оцінки поточного стану хворого. В середньому пацієнту доведеться провести під наглядом лікарів близько півроку — в залежності від того, наскільки сильна мотивація одужати.

Реабілітаційний центр для залежних у Харкові пропонує послугу примусових заходів медичного характеру. Це пропозиція актуальна для родичів наркоманів та алкоголіків, які не готові визнати наявність проблеми, а відповідно, і звернутися за допомогою. Щоб дізнатися докладніше, отримати необхідні рекомендації, скористатися діючими пропозиціями, телефонуйте вже зараз, адже зволікання в цьому питанні неприпустимо.

допоможіть близькій людині
почати нове життя