Лікування ігроманії Житомир - МАА

Лікування ігроманії в Житомирі

Проблема ігроманії багатьом знайома не за чутками. Людина, захоплена іграми, припиняє цікавитися роботою, побутом та іншими повсякденними справами, стає дратівливою, бреше. Вона живе в світі, де її розумом керують штучні емоції.

Якщо ви розпізнали симптоми ігроманії у свого родича, треба терміново шукати шляхи вирішення проблеми. Надмірне захоплення перегонами, комп’ютерними іграми, картами або рулеткою призводить до деградації особистості. Необхідне термінове лікування. Де можна пройти лікування ігроманії в Житомирі? У цьому місті є клініка Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, де працюють досвідчені психотерапевти. Вони використовують різні методи для того, щоб позбавити хворих від патологічного потягу до гри.

Лікування ігрової залежності в Житомирі: розбираємося з причинами хвороби

Ігромани в процесі гри відчувають емоційний сплеск, рівень адреналіну в крові підвищується. Якщо повсякденне життя нудне, таке проведення часу спочатку дозволяє покращити настрій, отримати задоволення від азарту й виграшу, але потім ситуація погіршується.

Деякі люди починають грати, щоб відразу дістати якомога більше грошей. Навіть якщо вони програють, все одно не втрачають надії стати багатіями. Правда, з кожним днем вони спускають великі суми, але не помічають цього.

Комп’ютерні стрілялки, квести найчастіше захоплюють підлітків. Діти відчувають себе супергероями, коли перебувають у віртуальній реальності. Вони настільки захоплюються грою, що вже не розрізняють реальне та віртуальне життя. Бували випадки, коли підлітки стрибали з даху тільки тому, що не раз робили це в ігровій ситуації. Гравці навіть не думають про те, що через такі вчинки можуть загинути, настільки вони відірвані від звичайного життя.

Гра — засіб досягнення певних відчуттів, і жоден з перерахованих варіантів гри не є нешкідливим. Це елементи психічної маніпуляції, які спочатку стають розвагою, а потім перетворюються на тяжку залежність, що вимагає тривалого складного лікування.

Лікування ігроманії та реабілітація в Житомирі: цілі та методи

Не секрет, що багато ігроманів мають залежність від алкоголю або хімічних/наркотичних речовин. При такій формі залежності в клініці МАА в Житомирі спочатку проводяться процедури детоксикації хворого, зняття ломки (абстинентного синдрому). Важливо привести пацієнта до нормального фізичного стану, щоб він міг зосередитися на відновленні психічного здоров’я. 

Далі з залежним працюють психологи і психотерапевти. Вони застосовують найдієвіші психологічні практики, в тому числі гіпноз, сімейні, групові та індивідуальні консультації, психотерапевтичні сеанси. 

Що дає пацієнту лікування:

 • він усвідомлює свою залежність, визнає ненормальним свій стан і приймає усвідомлене рішення лікуватися;
 • знаходить духовне підкріплення у вірі, яке допомагає йому в подоланні складного життєвого етапу;
 • проводить аналіз скоєних помилок, їх наслідків і власних дій, які призвели до втрати роботи, друзів, сім’ї;
 • бере на себе відповідальність не тільки за минуле, але й за своє майбутнє;
 • вчиться радіти життю, отримувати яскраві враження та емоції в реальних речах;
 • починає краще розуміти себе, розбирається в своїх бажаннях, ставить перед собою цілі й отримує сильну мотивацію до втілення планів;
 • вчиться допомагати ближньому і в такій допомозі знаходить додатковий сенс свого існування.

Домогтися таких результатів у лікуванні ігроманії в Житомирі допомагає програма «12 кроків», відома в усьому світі як найефективніша методика духовного зцілення для залежних людей. 

Переваги лікування ігроманії в реабілітаційному центрі в Житомирі

 • Проживання в затишних кімнатах. 
 • Психологічна та медична допомога 24/7.
 • Спокійна атмосфера.
 • Всі умови для повноцінного й активного відпочинку, саморозвитку.
 • Анонімне лікування.
 • Примусове лікування ігроманії в Житомирі, спрямоване на мотивацію залежних до реабілітації.
 • Ресоціалізація — допомога в психосоціальній адаптації залежного до нового життя без ігрових автоматів і комп’ютерних ігор.

Фахівці Житомирської філії МАА роблять все можливе, щоб ігроман захотів жити в справжній реальності. Родичам теж не слід залишатися осторонь. Вони повинні всіляко підтримувати своїх близьких, підбадьорювати, частіше відвідувати в клініці. Тоді лікування обов’язково принесе свої плоди.

допоможіть близькій людині
почати нове життя