Лікування алкоголізму Київ - МАА

Лікування алкоголізму в Києві

Мабуть, у кожного є родич або знайомий, який не може жити без алкоголю. Люди, які випивають щодня, поступово деградують. Вони втрачають роботу, опускаються, припиняють стежити за своєю зовнішністю. Крім того, вони завдають багато болю своїм рідним. Позбутися від такої залежності важко, та все ж реально. Ефективне лікування алкоголізму в Києві можна пройти у філії найбільшої в Україні реабілітаційної організації з лікування залежностей — Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.

У центрі реабілітації МАА в Києві на вас чекають:

  • компетентні лікарі, психологи та психотерапевти зі значним досвідом лікування алкогольної залежності;
  • комфортний простір, віддалений від міського шуму й метушні, де ви можете розраховувати на якісний догляд, допомогу цілодобово;
  • анонімне перебування в клініці;
  • повний комплекс медичних, психотерапевтичних послуг і духовна підтримка;
  • розвиток (творчий, особистісний, духовний);
  • нові друзі, інтереси, нові цілі в житті.

Лікування алкоголізму в Києві: вивчаємо стадії розвитку залежності

Алкогольна залежність — хвороба. Вона підступна тим, що розвивається поволі. Спочатку людина випиває щодня чарку горілки або келих вина, щоб розслабитися, а потім доза поступово збільшується. Це перша стадія алкоголізму.

На другій стадії у хворого з’являється абстинентний синдром, тремор, виникають розлади сну, розвивається депресія. Вже зранку алкоголіку необхідна нова доза горілки чи іншого напою зі спиртом.

На наступній стадії він поринає в тривалі запої на кілька днів. Його особистість починає змінюватися, він стає нервовим і легко збуджується. При цьому хворий повністю заперечує, що в нього є проблеми. Він просто не усвідомлює, наскільки серйозна склалася ситуація. Головне в житті для нього тепер — алкоголь.

Щоб пройти лікування алкоголізму, Київ вам залишати не доведеться. У цьому місті є чудова клініка, де вам нададуть допомогу.

Лікування алкогольної залежності в Києві: етапи позбавлення від схильності до алкоголю

Процес лікування досить складний. До нього входить багато різних процедур і заходів, які в кінцевому результаті допомагають залежним визволитися з алкогольного полону. Щоб пройти лікування від алкоголізму, треба набратися терпіння й налаштуватися на проходження наступних етапів реабілітації:

  • Детоксикація.

Лікарі спочатку виведуть хворого із запою, що дозволить ліквідувати абстинентний синдром, позбавити від нестримного потягу до алкоголю. На цей етап відводиться кілька днів.

  • Реабілітація, медикаментозне лікування.

На наступному етапі лікування від алкоголізму проводиться ремісія. Це відновлювальна терапія, що дозволяє привести до норми всі внутрішні органи й системи, відновити життєдіяльність хворого. Лікар призначить спеціальні ліки, які оздоровлюють і знижують потяг до алкогольних напоїв. Клініка МАА в Києві лікування алкоголізму здійснює вже тривалий час, тому кожному хворому гарантує відмінний результат. Пацієнтам призначають вітаміни, антидепресанти, а також фізіотерапевтичні процедури. Важливо запобігти рецидивам у майбутньому. Для цього використовують препарати, що повністю ліквідують потяг до алкоголю.

  • Психосоціальна реабілітація.

З пацієнтами обов’язково працюють психологи. Завдяки їм хворі вчаться жити без допінгу, радіти кожному дню, спілкуванню з родичами. Вони починають будувати плани на життя після виписки з центру. З метою стабілізації ремісії лікарі проводять ресоціалізацію пацієнта, який буде здатний повернутися до суспільства, до роботи або навчання.

Духовне лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Києві за програмою «12 кроків»

Найбільша проблема для алкоголіка — зрозуміти, що жодна з причин не виправдовує його потяг до алкоголю, що тільки він винен у тому, що п’є, що від його залежності страждають близькі люди. Програма «12 кроків» наразі допомагає алкозалежним усвідомити проблему, прийняти свою хворобу, змінити на краще своє життя й життя тих людей, кому за час пияцтва пацієнт завдав шкоди. Нарешті, ця програма дає людині опору в житті — віру й молитву, дає сенс — допомога людям, які теж опинились у полоні залежності.

Скільки коштує лікування алкоголізму та реабілітація в Києві?

Вартість реабілітаційної програми для кожного пацієнта розраховується індивідуально. Вона залежить від того, які заходи заплановано для лікування алкогольної залежності, чи потрібно проводити термінове виведення з запою, наскільки серйозно постраждав організм пацієнта, наскільки глибока психологічна залежність від алкогольних напоїв. Дізнатися ціну можна на консультації в київській філії МАА.

Ми знаємо, як важко залежним повернутися до тверезого життя. Також ми знаємо, наскільки складно змінити звичний спосіб життя співзалежним, навіть якщо зміни призведуть до кращого. Тому у філії МАА в Києві цілодобово працює гаряча лінія, куди ви можете зателефонувати, щоб поділитися своєю проблемою, отримати психологічну підтримку й консультацію фахівців. Ця лінія працює і для залежних, які хочуть вилікуватися, потребують допомоги, і для родичів алкоголіка, які безуспішно намагаються вмовити хворого на лікування. За згодою членів сім’ї ми проводимо примусове лікування алкоголізму в Києві (виведення із запою), в тому числі за місцем проживання залежного.

Ми готові допомогти кожному. Тільки зробить перший крок — зателефонуйте нам.

допоможіть близькій людині
почати нове життя