Лікування алкоголізму Чернігів - МАА

Лікування алкоголізму в Чернігові

Алкоголізм — важкий хронічний стан. Вважається, що вилікувати його неможливо. Але це неправда: сучасний рівень розвитку медицини й психології дозволяє впоратися з цією небезпечною хворобою. Існує безліч методик, є тисячі прикладів успішного лікування навіть у складних випадках. Інша справа, що людина, яка страждає від запоїв, не може зцілитися самостійно. Їй потрібна допомога досвідчених лікарів і психотерапевтів.

Ефективне лікування алкоголізму в Чернігові ви можете пройти в комфортній клініці з сучасним медичним та діагностичним обладнанням — філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в Україні. МАА вже 15 років займається тим, що допомагає наркоманам, алкоголікам позбутися хімічної та психологічної залежності. На відміну від державних установ, в реабілітаційному центрі МАА в Чернігові:

  • надає ефективну наркологічну допомогу;
  • надає психологічну підтримку, займається психічним і духовним лікуванням залежних;
  • проводить роботу зі співзалежними;
  • здійснює активну інформаційну діяльність, спрямовану на підвищення обізнаності молоді й старшого покоління про те, що таке залежність, як запобігти проблемі, куди звертатися за допомогою;
  • гарантує анонімне лікування;
  • надає пацієнтам комфортабельні умови для проживання та цілодобову професійну допомогу.

Основа ефективного лікування алкогольної залежності в Чернігові — вивчення проблеми алкоголізму

Кожна людина має знати, що алкоголізм — це не спосіб життя, а хвороба, від якої не застрахований ніхто. Статус, матеріальне становище, вік для алкогольної залежності не є перешкодою. Найгірше те, що людина сама заганяє себе в рабство до зеленого змія, бо жодна подія в її житті не відбувається без міцних напоїв.

На першій стадії алкоголізму людина починає пити з будь-якого приводу, поступово втрачає контроль над кількістю випитого алкоголю. Організм звикає до присутності етилового спирту в крові, перестає реагувати на перевищення дози. Про те, що ви досягли першої стадії алкоголізму, свідчить збільшення порції алкоголю, необхідної для сп’яніння, нетипова поведінка в нетверезому стані, провали в пам’яті.

На другій стадії з’являється сильне похмілля після чергового застілля. Абстинентний синдром супроводжується головними болями, прискореним серцебиттям, нудотою і блювотою. Все це ознаки серйозного отруєння продуктами розпаду алкоголю. Нова порція алкогольного напою приносить полегшення. Так починаються перші короткі (на 2-3 дні) запої. Так розвивається фізична залежність.

Поступово потреба в алкоголі зростає. Без випивки алкоголік не уявляє свого існування, починає пити від самого ранку і за день може випивати кілька пляшок спиртних напоїв. Це остання стадія алкоголізму — деградація. На цій стадії пияцтво стає головною діяльністю залежного. Алкоголь руйнує мозок і нервову систему людини, погіршується пам’ять, знецінюються моральні цінності. Вона втрачає роботу, друзів, соціальні зв’язки, розпадається сім’я.

Лікування алкоголізму та реабілітація в Чернігові: основні етапи

  • Детоксикація.

На цьому етапі починаються перші складнощі. Перш ніж приступити до лікування, залежний має вийти із запою, очистити організм від залишків алкоголю, продуктів його розкладу, зняти абстинентний синдром. Проблема полягає в тому, що пацієнт не вважає себе алкоголіком, а родичі не можуть переконати його в необхідності лікування. Незважаючи на те, що МАА не проводить примусове лікування алкоголізму в Чернігові, за фактом звернення членів сім’ї фахівці клініки проводять екстрену зупинку запою, застосовують заходи психологічного впливу з метою мотивації до подальшого лікування алкоголізму та реабілітації.

  • Ремісія, відновлення.

Медикаментозна терапія, психологічні тренінги, гіпноз, групові та індивідуальні консультації з психотерапевтом — на даному етапі ми активно працюємо над ефективним усуненням факторів фізичної залежності, позитивною мотивацією, психологічною профілактикою депресії та рецидиву.

  • Ресоціалізація.

Головна мета лікування алкоголізму в Чернігові — допомогти людям, які опинилися у важкій ситуації, впоратися з проблемою і знову стати повноцінними членами суспільства. Колишні залежні занадто пригнічені минулими помилками, багато сил витратили на лікування, тому в них часто не вистачає рішучості, щоб знайти собі гідне заняття. Ми надаємо допомогу у виборі нового виду діяльності, допомагаємо зорієнтуватися в обраній сфері й зробити перші кроки.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Чернігові: що робить його ефективним?

У 90 % випадків пацієнти реабілітаційного центру МАА в м. Чернігові проходять курс лікування алкогольної залежності до кінця. Близько 40 % більше ніколи не повертаються до старої звички. Досягти такого результату допомагає програма «12 кроків» — перевірена методика, яка дає пацієнтам моральні сили для зцілення й сприяє духовному розвитку, ефективній психосоціальній реабілітації.

Виснажена морально і фізично людина не має сил навіть для того, щоб жити звичайним життям, тому не можна вимагати від неї такого подвигу, як самостійна боротьба з недугою, яку ВООЗ відносить до найпідступніших хронічних захворювань. Без допомоги професіоналів шанси на лікування близькі до нуля.

Пам’ятайте, якщо ви не хочете втратити все, що важливе для вас, приходьте до нашого реабілітаційного центру. Лікування алкоголізму в Чернігівській філії МАА проводиться за інноваційними методами, які довели свою ефективність.

допоможіть близькій людині
почати нове життя