Лікування ігроманії Харків - МАА

Лікування ігроманії в Харкові

Ігроманія існує стільки, скільки існують азартні ігри, але в сучасному суспільстві вона досягла глобальних масштабів. Це пов’язано з розвитком сфери розваг, де ігри (азартні, віртуальні, квести, лотереї та ін.) займають не останнє місце. З одного боку, немає нічого поганого в тому, щоб весело провести час і зарядитись позитивними емоціями. Однак деякі люди стають заручниками власних емоцій і більше не можуть жити без адреналіну, задоволення, яке дає їм передчуття виграшу. Але існує ще більше зло — це віртуальні ігри, завдяки інтернету доступні кожному школяреві. Захоплюючий сюжет настільки затягує до світу гри, що гравець просто не здатен від неї відірватися.

Якщо у людини в житті немає дійсно важливих цілей, інтересів, ніщо не змусить її зупинити гру. Найефективніший спосіб допомогти хворому у відновленні контролю над своїм життям — це лікування ігроманії у Харкові в сучасному реабілітаційному центрі, створеному Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією. 

Переваги лікування ігрової залежності в Харкові в МАА

 • анонімне проходження реабілітації, гарантія нерозголошення інформації про вашу хворобу і перебування в клініці;
 • повний комплекс медичної, психологічної та духовної допомоги;
 • комфортна атмосфера, сучасні номери, усі умови для того, щоб ви могли добре відпочивати, займатися спортом, зосередитися на лікуванні;
 • насичена культурна, розважальна та розвивальна програма в межах проекту.

Навіщо потрібно проходити лікування ігроманії в Харкові? Особливості розвитку залежності 

Розвивається ігроманія поступово:

 1. На стадії компенсації людина грає час від часу, іноді виграє, що спонукає до продовження гри й збільшення ставок. Вона відчуває азарт, збудження, передчуває виграш і вже починає позичати гроші, але вірить у долю, вдачу і швидке вирішення проблем.
 2. Стадія субкомпенсації. Грає цілодобово, переважно програє, але виграш призводить залежного до стану ейфорії. Борги ростуть, бажання відігратися заганяє до боргової ями. Людина позбавляється сну, стає нервовою, постійно бреше рідним. Поза грою відчуває себе погано. Стан поліпшується, коли вона знову починає грати (синдром відміни).
 3. Стадія декомпенсації — залежність повністю заповнює собою думки, час, життя залежного. Пригнічуються моральні якості, самокритика, відповідальність. Блокуються всі інтереси людини (в тому числі сексуальні), окрім гри. Відбувається деградація, виникає відчуття безнадійності, паніка, з’являються Інші залежності, схильність до суїциду.

Будь-яке порушення в психічному розвитку може стати причиною залежності від ігор. На тлі залежності тривожність, невпевненість, експресивність у людини стають ще більш вираженими. У більшості проявляються ознаки депресії та думки про самогубство. Не дивно, що серед ігроманів великий відсоток алкоголіків і дуже поширені спроби до суїциду.

Лікування ігроманії та реабілітація в Харкові

Лікування та реабілітація ігромана — це довгий шлях, на якому залежний потребує професійної допомоги і надійної підтримки. У реабілітаційному центрі МАА в Харкові залежні лікуються в умовах стаціонару, де вони цілодобово перебувають під наглядом і отримують необхідну допомогу.

Кожен пацієнт лікується від залежності за індивідуальною програмою, яку розробляє для нього фахівець після консультації. Відповідно, вартість курсу теж буде різною. Наприклад, ціна лікування пацієнта, який має додатково проблеми з алкоголем, буде вищою.

Основні напрямки лікування ігроманії в реабілітаційному центрі в Харкові:

 • Детоксикація (для ігроманів з алкогольною або наркотичною залежністю).
 • Терапевтична програма, спрямована на відновлення нервової системи, нормалізацію сну.
 • Психотерапія — основний метод боротьби з психічною залежністю. Допомагає виявити глибинні причини схильності до ігроманії, розібратися в собі і повернутися до нормального життя. У межах психотерапії проводяться сімейні сеанси, групові та індивідуальні заняття з психологом.
 • Духовна практика за програмою «12 кроків». Ця програма допомагає людині відродитися як особистості, усвідомити свої слабкості, визнати помилки, знайти силу у вірі, повернути контроль над своїми вчинками, прийняти вольове рішення — стати вільною від гри, попросити пробачення у близьких, розвивати в собі кращі якості, допомогти іншим залежним.
 • Ресоціалізація. Для реалізації цього завдання МАА проводить різні культурні заходи, організовує для пацієнтів простір для розвитку творчих здібностей, занять спортом. Допомагає визначитися з вибором професійної діяльності. Усі ці заходи необхідні, щоб після лікування пацієнт не розгубився в соціумі, не повернувся до старих звичок.

Як почати лікування ігроманії?

На жаль, залежний навіть при великому бажанні не може кинути гру. Іноді родичам доводиться вдаватися до хитрощів. Вам потрібно звернутися за допомогою до нашого реабілітаційного центру і домовитися про консультації. Примусове лікування ігроманії в Харкові починається з того, що пацієнт потрапляє на зустріч з психологом. Спеціаліст використовує ефективні ключі мотивації для ігроманів, щоб вони захотіли пройти лікування і позбутися залежностей. Не чекайте, поки ваш родич зовсім втратить ґрунт під ногами. Якщо проблема є, її потрібно вирішувати терміново.

допоможіть близькій людині
почати нове життя