Реабілітаційний центр для наркоманів в Одесі - МАА

Реабілітаційний центр в Одесі

Страх, біль, відчай — почуття, які відчувають сім’ї наркоманів та алкоголіків. Пристрасть до психоактивних речовин заміщує собою будь-які емоції або прихильності, залишаючи лише нестримне бажання насолоджуватися черговою дозою препарату. Реабілітаційний центр для залежних в Одесі створено для тих, хто не втратив віру в успішне одужання та готовий боротися — і навіть після десятків безуспішних самостійних спроб за допомогою лікарів вдасться досягти бажаної мети.

Одеська філія реабілітаційного центру

Філії МАА — це простір, який повністю обладнано для життя. Пацієнтам не потрібно піклуватися про різні побутові дрібниці або займатися фінансовими питаннями — фокус спрямований на одужання та виконання всіх етапів програми «12 кроків». Гарантією результату стане сукупність факторів:

 • власні методики та розробки, багаторазово випробувані на практиці;
 • найкраще медичне обладнання для проведення комплексної діагностики;
 • команда терапевтів, наркологів, психологів, психотерапевтів та інших фахівців, здатних надати лікарську допомогу, виходячи з поточного стану хворого.

Довіряючи життя й здоров’я близької людини професіоналам, родичі пацієнта отримують впевненість у ефективності пропонованого лікування. Наркомани, алкоголіки, ігромани залежать від згубної пристрасті фізично та емоційно, а тому тільки повний розрив старих зв’язків і перехід до нового життя здатні допомогти впорається з бідою.

Як проходить лікування в реабілітаційних центрах МАА?

Реабілітаційний центр для наркоманів в Одесі використовує унікальну програму — над її розробкою працювали кращі фахівці, які знають всі тонкощі та нюанси роботи з пацієнтами з різними варіантами залежностей. Тривалість кожного етапу визначається індивідуально — деяким хворим доведеться пробути під контролем лікарів близько року, але в більшості випадків одужання настає набагато швидше.

Детоксикація — основа лікування

Більшість пацієнтів надходять у клініку в стані ломки: біль, страх, сплутаність свідомості. Тіло вимагає нову порцію наркотику, тому, перш ніж приступити до психосоціального відновлення особистості, потрібно усунути фізичні страждання:

 • медикаментозне очищення;
 • підтримуюча терапія;
 • спостереження в режимі 24/7.

Абстинентний синдром — найсильніший удар по всім органам та системам. Загострення хронічних захворювань може призвести до летального результату, а тому всі сили лікарів спрямовані на порятунок пацієнта й безпечне лікування наркоманії в Одесі.

Реабілітація — шлях у 12 кроків

Реабілітаційний центр наркозалежних в Одесі пропонує повний цикл процедур. На етапі відновлення хворий визнає свої помилки, просить вибачення у близьких, вчиться контролювати тягу до заборонених препаратів. Програма включає:

 • індивідуальні та групові заняття;
 • спортивні змагання;
 • культурні заходи;
 • зустрічі з представниками церкви, звернення до бога.

Усвідомлення проблеми, провини, вчинків — це не вганяє в смуток, а допомагає розкритися, змінити себе та почати нове життя. Тільки повне очищення здатне дати основу для подальшого щасливого життя — потрібно працювати не тільки з тілом, а й з душею, думками і почуттями.

Ресоціалізація — створення нової особистості

Багато клінік пропонують швидке відновлення — очищення організму від токсичних речовин. В результаті людина проходить курс детоксикації, а далі відчуває себе на роздоріжжі — старе життя з усіма своїми проблемами й переживаннями повертається в повній мірі. Тому до переліку завдань співробітників Міжнародної Антинаркотичної Асоціації входить:

 • допомога в розірванні старих зв’язків і формуванні правильних звичок;
 • пошук нових захоплень, хобі, інтересів, які здатні заповнити порожнечу;
 • розвиток особистості, самоконтроль, управління емоціями і 100%-на впевненість у своїх силах в боротьбі з небезпечною згубною пристрастю.

Реабілітаційний центр алкоголіків в Одесі пропонує допомогу в працевлаштуванні та освітні програми. Подібна ініціатива актуальна для людей, які страждають від різних залежностей, адже це спосіб знайти себе в новій якості, отримати постійне джерело доходу, існувати в соціумі та повернути самоповагу.

Лікування наркозалежних в одеській філії МАА: розцінки

Вартість перебування під контролем фахівців залежить від спектра послуг, що надаються — буде враховано стан здоров’я пацієнта, його вік, наявні проблеми зі здоров’ям. На консультації можна задати всі питання, дізнатися про програми та етапи позбавлення від залежності, отримати попередній прорахунок.

Для тих, хто відмовляється самостійно звернутися до фахівців, передбачена послуга примусових заходів медичного характеру. Скоординовані дії лікарів допоможуть відшукати необхідні важелі впливу та отримати згоду пацієнта пройти терапію, яку пропонує реабілітаційний центр для залежних в Одесі.

допоможіть близькій людині
почати нове життя