Реабілітаційний центр для наркоманів в Житомирі - МАА

Реабілітаційний центр в Житомирі

Наркотики, алкоголь, комп’ютерні ігри — це біда, яка може постукати в будь-яку сім’ю. Сильні емоційні переживання та глобальні проблеми здатні призвести до серйозного зриву, а в спробах заспокоїти душу й заглушити біль людина переходить до вживання психоактивних речовин. Реабілітаційний центр для залежних у Житомирі створено спеціально для тих, хто готовий боротися, хоче жити повноцінно й повністю змінитися.

Житомирська філія МАА: умови проживання

Шлях до одужання тернистий, вимагає витримки, а також готовності до майбутніх випробувань, але в центрах Міжнародної Антинаркотичної Асоціації створені всі умови, щоб пацієнти не відчували незручностей:

 • комфортне розміщення — просторі світлі кімнати з сучасним ремонтом, зручні ліжка, щоденне прибирання, смачне й корисне меню;
 • команда досвідчених лікарів — у клініці працюють вузькі фахівці, здатні надати оперативну допомогу, проконсультувати, підтримати організм у період зняття ломки;
 • культурні заходи — пацієнти відвідують театри, виставки, концерти, беруть участь у спортивних змаганнях.

Пустота й безпросвітність — основа життя наркозалежного. Перебуваючи у владі згубної пристрасті, людина живе від дози до дози, а в проміжках відчуває біль, дискомфорт, ненависть до себе й оточуючих. Вирвавшись із цього світу та потрапивши в реабілітаційний центр для наркоманів у Житомирі, пацієнт відчуває себе, немов за надійною кам’яною стіною, яка здатна захистити від будь-якого негативу або небезпеки. І ця впевненість, спокій, комфорт підштовхують до бажання змінитися, наповнити свій побут затишком, повернути повагу та любов сім’ї, друзів, колег.

Як проходить лікування в реабілітаційному центрі?

Перебуваючи під дією наркотиків, залежні люди відчувають себе всесильними — для них немає нічого неможливого. Будь-які вмовляння в цей період не приносять користі, а родичам не вдається підібрати слова, які допоможуть достукатися, переконати, налякати. Але це під силу психотерапевту з багаторічним досвідом, який щодня консультує хворих і виявляє тригери. Поетапна робота допомагає задати потрібний напрямок і поступово пройти цей шлях.

Детоксикація

Лікування наркоманії в Житомирі починається з очищення організму від токсичних речовин, які продовжують отруювати організм навіть після відмови від препаратів. Більш того, різкий «стоп» у прийомі ПАР стане серйозним ударом, що зачепить усі органи та системи. Ліки підбираються, виходячи з поточного стану здоров’я пацієнта. З їх допомогою вдається:

 • усунути прояви абстинентного синдрому, скоротивши біль і фізичні страждання;
 • відновити обмін речовин і гормональний фон, налагодити сон, нормалізувати роботу нервової системи;
 • домогтися зниження тяги до психоактивних речовин та інших проявів залежності.

Реабілітаційний центр наркозалежних у Житомирі — команда лікарів, яка використовує сучасні методики та програми. Грамотно підібрані медикаменти — ефективний інструмент, що допомагає скоротити прояви абстинентного синдрому, прискорити процес одужання, полегшити стан.

Реабілітація

Відновлення базується на програмі «12 кроків», яка заснована на наступних принципах:

 • визнання — пацієнт усвідомлює, що він у біді та йому потрібна потужна сила, щоб впоратися з проблемою;
 • щирість — у процесі індивідуальної та групової роботи кожен учасник програми стикається віч-на-віч зі своїми страхами, проживаючи та відпускаючи їх;
 • ухвалення — людина визнає свою провину, просить вибачення у тих, кого образила своїми діями, починає аналізувати минуле.

Розкрившись, усвідомивши та відчувши, колишній наркоман допомагає іншим, підтримуючи й направляючи тих, хто тільки починає бій зі хворобою.

Ресоціалізація

Пройти лікування, покинути реабілітаційний центр алкоголіків у Житомирі та повернутись у звичне соціальне середовище — це шлях в нікуди. Без роботи, друзів та сім’ї можна легко зірватись у безодню відчаю. Щоб цього не сталося, психосоціальне відновлення особистості включає в себе:

 • роботу над самоконтролем;
 • руйнування негативних установок;
 • пошук напрямів подальшого розвитку.

Життя має бути наповнене подіями, тоді й ризик повернення до хворобливого минулого буде мінімальним. Навчання, працевлаштування, цікаві захоплення та культурні заходи — і звичний світ буде розфарбовано яскравими фарбами навіть без наркотиків.

Вартість лікування в центрі реабілітації для наркозалежних

Не існує фіксованих розцінок на послуги, адже кожен випадок унікальний та вимагає особливого підходу. Ціну лікування можна дізнатися на консультації, повідомивши докладну інформацію про залежного, наявність у нього хронічних захворювань та інші особливості. Лікарі складуть програму, яка дозволить максимально швидко й безпечно отримати потрібний ефект.

Звертаючись до реабілітаційного центру для залежних у Житомирі, родичі хворих можуть скористатися послугою примусових заходів медичного характеру — психологи й психіатри допоможуть знайти важелі впливу, що дозволяють переконати пацієнта в необхідності довіритися лікарям. Зв’яжіться з нами вже зараз, щоб дізнатися докладніше та отримати вичерпну інформацію про умови перебування в філіях МАА.

допоможіть близькій людині
почати нове життя