Лікування наркоманії Львів - МАА

Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії у ЛьвовіХімічна залежність розвивається на фоні прийому наркотичних препаратів, стрімко вражаючи всі органи та системи. Міжнародна Антинаркотична Асоціація — провідник, який допоможе знайти вірний напрямок в боротьбі з хворобою і шлях до одужання. У реабілітаційних центрах доступно лікування наркоманії у Львові: створені комфортні умови для пацієнтів та розроблена програма психосоціальної корекції для наркозалежних.

Етапи лікування наркозалежності

Небезпечні препарати викликають стійку залежність практично з першого вживання — людина потребує наркотиків не тільки фізично, а й емоційно. Без додаткових стимуляторів життя здається сірим, порожнім, ніщо не приносить радості або задоволення — наркомани залежні психологічно, тому не можуть розірвати це порочне коло, навіть прикладаючи значні зусилля. Грамотне лікування складається з декількох послідовних етапів.

Детоксикація

«Чистка» організму, протягом якої ведеться постійний моніторинг стану здоров’я пацієнта, включає в себе:

 • призначення заспокійливих препаратів — седативна група значно скорочує прояви абстинентного синдрому;
 • медикаментозну підтримуючу терапію — ліки допоможуть не допустити загострення хронічних хвороб.

Після курсу ліків самопочуття пацієнта поліпшується, з’являється ясність думок, а відповідно, і готовність продовжувати терапію.

Реабілітація

Цей етап — основа, на якій базується лікування наркозалежності у Львові. Фахівці допоможуть усвідомити, що хвороба існує, її наслідки сумні, а тому важливо спрямувати сили на боротьбу за поступове повернення до нормального життя. Індивідуальні сеанси психотерапії в поєднанні з груповими заняттями дозволять знайти нові інтереси й захоплення, крок за кроком відновлюючи особистість.

Ресоціалізація

Людина не може існувати виключно у власному світі, тому наркоман повинен адаптуватися для життя в суспільстві. Для цього передбачені:

 • спортивні програми;
 • соціальні проекти;
 • навчальні курси.

Одним з кращих методів боротьби із залежністю є програма «12 кроків», ефективність якої успішно доведена результатами тисяч пацієнтів. Перебуваючи під впливом препаратів, хворий ніби «закривається» від решти світу, і тільки за допомогою фахівців він зможе розбити стіну болю, докорів і нерозуміння.

Вартість лікування наркоманії в реабілітаційному центрі

За небезпечне захоплення і зловживання токсичними препаратами наркоман «платить» своїм здоров’ям, майбутнім, щастям — самостійно впоратися з хімічною залежністю практично неможливо. Повернення до здорового існування буде непростим і вимагатиме певних витрат, але це безперечно варто прикладених зусиль. Щоб оцінити, скільки коштує лікування наркоманії на реабілітації у Львові, варто врахувати наступні чинники:

 • наявність ломки (синдрому відміни);
 • період вживання наркотиків;
 • наявність хронічних хвороб;
 • вік наркозалежного.

Тривалість реабілітаційного періоду для кожного пацієнта підбирається індивідуально, враховується загальний стан здоров’я і термін залежності. Важливу роль відіграє бажання хворого лікуватися — якщо наркоман свідомо прийняв рішення, то впоратися з хворобою буде набагато простіше.

Остаточна ціна буде озвучена тільки після проведення попередньої діагностики й консультації з фахівцем. Щоб дізнатися докладніше, варто проконсультуватися за телефоном або під час відвідування центру — ця послуга безкоштовна і дозволить задати всі питання, що цікавлять.Лікування наркоманії Львов

Лікування наркоманії в центрах МАА

Хімічна залежність — швидке руйнування особистості, розрив соціальних зв’язків та серйозний удар по здоров’ю. У філіях МАА працюють провідні фахівці, здатні допомогти пацієнтам виявити справжню причину, яка призвела до появи такого небезпечного захоплення. Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі у Львові є повністю анонімним та засноване на наступних принципах:

 • покрокова реабілітація — м’яке, але ефективне виведення отрут з організму, а також лікування хронічних хвороб під керівництвом профільних фахівців;
 • розуміння й підтримка — не тільки фізичне, а й духовне зцілення, можливість розкрити себе, допомагаючи іншим;
 • комплексний підхід — від зняття абстинентного синдрому до формування стійкого «фундаменту», який дозволить розпочати життя з чистого аркуша і вирватися з капкана залежності.

Родичі прикладають зусилля, щоб допомогти рідній людині впоратися з бідою. Щоб не потрапити в співзалежність і домогтися бажаного результату, варто довірити цю задачу професіоналам. Допомога буде надана в будь-якому випадку, навіть якщо хворий відмовляється добровільно записатись у клініку. Кваліфіковані психотерапевти знайдуть важелі тиску, які допоможуть наркозалежному розглянути ситуацію з усіх боків і кардинально змінити попередню думку, погодившись на лікування наркоманії у Львові.

допоможіть близькій людині
почати нове життя