Лікування алкоголізму Дніпро - МАА

Лікування алкоголізму в Дніпрі

Залежність від алкоголю — це хвороба, яка пригнічує психіку й отруює організм людини. Для хронічного алкоголіка просто взяти і відмовитися від чарки алкоголю — неможливе для виконання завдання. Єдиний варіант зупинки запою й повернення до тверезості без наслідків для організму — це реабілітація в стаціонарі. Стаціонарне лікування алкоголізму в Дніпрі тепер можна пройти не лише в державному психоневрологічному диспансері, але й у комфортних умовах сучасної, добре обладнаної реабілітаційної клініки. У Дніпрі центр реабілітації санаторного типу в тихій частині міста відкрила Міжнародна Антинаркотична Асоціація.

Стаціонарне лікування в МАА дає багато переваг:

  • відсутність спокус — до клініки обмежений доступ для сторонніх та відвідувачів, тому пацієнти не мають можливості дістати спиртні напої;
  • цілодобове спостереження за станом пацієнта, яке дозволяє оперативно надавати допомогу;
  • висококваліфіковане лікування, сучасні ефективні методики реабілітації;
  • атмосфера, умови, які максимально сприяють фізичному й психічному одужанню.

Для багатьох перешкодою для звернення до клініки є страх, що про наявність проблеми дізнаються друзі або колеги. У філії МАА проводиться анонімне лікування алкогольної залежності в Дніпрі. Персонал клініки гарантує нерозголошення інформації про своїх пацієнтів.

Лікування алкогольної залежності в Дніпрі: примха чи важка хвороба?

Алкоголь вживають майже всі, але мало хто замислюється, що відбувається в організмі, коли туди потрапляє порція спиртних напоїв. Сп’яніння настає дуже швидко, оскільки алкоголь протягом 5 хвилин проникає у кров, а ще за кілька хвилин досягає кожного органу в тілі людини. Найбільше етиловий спирт впливає на нервову систему та печінку (фільтруючий орган). Чим вища доза алкоголю, тим важче отруєння організму продуктами його перетравлення, тим нижче рівень розумової діяльності головного мозку. І якщо пияцтво перетворюється на звичку, вплив алкоголю на організм стає все сильнішим. У результаті настає момент, коли без порції спирту організм відмовляється нормально функціонувати. 

Хронічний алкоголізм — хвороба, яка важко піддається лікуванню. Вона страшна тим, що має для людини не тільки фізіологічні, але й важкі психосоціальні наслідки. Хронічні алкоголіки на останній стадії хвороби втрачають духовні, моральні цінності, припиняють слідкувати за собою, здатні вчинити злочин заради чарки вина.

Як проходить лікування алкоголізму та реабілітація в Дніпрі?

МАА ставить перед собою такі завдання в лікуванні залежних:

  1. Зупинка запою, очищення організму, зняття похмільного (абстинентного) синдрому. Мета детоксикації — очистити організм від отруйних речовин (продуктів перетравлення алкоголю) і допомогти впоратися зі стресом.
  2. Коли стан пацієнта стає більш-менш стабільним (він нормально спить, харчується), йому призначають курс відновлювального лікування (в залежності від того, які органи найбільше постраждали), медикаментозне лікування хімічної залежності, психотерапію. Використовуються різні методики, які підбираються індивідуально.
  3. Поступова реінтеграція колишнього залежного в соціум. Більшості пацієнтів клініки МАА в Дніпрі доводиться спочатку опановувати основи комунікацій. Мало хто наважується повернутися до колишньої сфери діяльності, де зазнав поразки та ганьби через алкогольну залежність. Ми допомагаємо нашим пацієнтам придбати нову професію, нове покликання. Ресоціалізація — дуже важливий етап лікування алкоголізму, бо саме він дає людині нові мотиви, цілі, інтереси, знайомства, щоб жити далі й не зірватися.

Алкоголізм небезпечний. Щоб назавжди позбутися від схильності до алкоголю, залежні повинні суворо дотримуватися рекомендацій лікарів і виконувати всі настанови психологів.

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Дніпрі: в чому секрет ефективності?

Секрет — у програмі «12 кроків». Люди, які стають заручниками алкоголізму, найчастіше мають внутрішні психологічні проблеми, не впевнені в собі або не мають у житті надійної опори. Програма «12 кроків» допомагає розібратися з особистими проблемами, знайти силу й підтримку у вірі. Вона допомагає переосмислити своє життя, стимулює до того, щоб змінюватися, ставати кращими. Обов’язкова умова духовного зцілення за програмою 12 кроків — це допомога пацієнта іншим залежним. Коли алкоголіки бачать перед собою приклад успішного лікування залежності, вони отримують додатковий стимул, зміцнюють віру у власне зцілення.

Скільки коштує лікування алкоголізму в Дніпрі?

Ціна на лікування алкоголізму в Дніпропетровську може варіюватися, оскільки кожен хворий має свою історію хвороби та потребує індивідуальних заходів реабілітації. Комусь потрібно менше часу для повного зцілення, інші ж довго не можуть позбутися патологічної любові до спиртного. Приблизну вартість курсу визначає лікар, який проведе консультацію та попередню діагностику пацієнта.

Звернутися до реабілітаційного центру в Дніпрі можуть не тільки жителі міста й області, а й пацієнти з інших міст. У нас працює цілодобовий телефон, за яким ви можете отримати консультацію, психологічну підтримку. Примусове лікування в Дніпрі в стаціонарі не проводиться, але ми за зверненням родичів виводимо з запою, якщо ситуація критична, а наші психологи працюють з такими пацієнтами, щоб добитися добровільної згоди на реабілітацію. Безнадійних ситуацій не буває. Зателефонуйте нам, і ми знайдемо спосіб вам допомогти.

допоможіть близькій людині
почати нове життя