Лікування ігроманії Львів - МАА

Лікування ігроманії у Львові

Ігроманія — серйозна соціальна проблема сучасного суспільства. Сьогодні існує безліч доступних ігрових сервісів, призначених для розваги населення — лотереї, азартні ігри та ігрові автомати, тоталізатори, віртуальні ігри та багато іншого. Однак подібні розваги мають небезпечний побічний ефект — спочатку вони дають людині бажане розслаблення, позитивні емоції, відволікання від повсякденних проблем, а потім викликають сильну психічну залежність.

Ігроманія небезпечна тим, що вражає переважно молодь (тепер все частіше — підлітків), призводить до швидкої десоціалізації залежних, провокує формування інших залежностей (алкоголізму) та різних психічних розладів, важко піддається лікуванню. Тільки фахівці з великим терапевтичним досвідом можуть надати ефективну допомогу і мотивувати ігромана на проходження реабілітації. Міжнародна Антинаркотична Асоціація вже майже 20 років займається проблемою ігрової залежності в Україні. Завдяки цій організації сьогодні ви можете пройти лікування ігроманії у Львові під керівництвом кваліфікованих лікарів. 

Ми пропонуємо:

 • анонімну реабілітацію в стаціонарі клініки;
 • комплексну психосоціальну терапію;
 • увагу, делікатність, повагу до кожного пацієнта;
 • цілодобову професійну допомогу;
 • 100%-й результат.

Лікування ігрової залежності у Львові: діагностика хвороби

Чим раніше виявлена проблема, тим простіше з нею впоратися. Про те, що ваша близька людина серйозно підсіла на ігри, свідчать такі симптоми:

 • вона грає навіть тоді, коли ігрова діяльність завдає шкоди сім’ї, роботі, дружнім відносинам, матеріальним статкам;
 • вона продає цінні речі, позичає у знайомих, колег, щоб відігратися;
 • бреше близьким про те, де і як проводить час;
 • намагається зупинитися, але не може;
 • навіть після виграшу продовжує грати й навіть збільшує ставки.

Найпоширеніші причини ігрової залежності:

 • бажання поліпшити матеріальне становище;
 • схильність до різних залежностей (нерідко ігромани стають наркоманами, алкоголіками і навпаки);
 • незадоволеність, невпевненість, нереалізованість, самотність;
 • особливості темпераменту, наявність психічних, нервових розладів, наприклад імпульсивності, відсутності самоконтролю, підвищеної тривожності.

Тільки лікар може визначити корінь проблеми, який дозволить підібрати найбільш ефективні методи лікування ігроманії.

Як проходить лікування ігроманії та реабілітація у Львові

Навіть якщо ігроман хоче позбутися залежності, він не в змозі це зробити самостійно. Родичі не повинні залишатися осторонь. Своєчасне звернення до клініки допоможе уникнути серйозних наслідків для гравця. Найчастіше реабілітація починається з примусового лікування ігроманії у Львові. До клініки звертаються близькі ігромана, а психологи МАА вже працюють над тим, щоб мотивувати гравця на проходження реабілітації.

Реабілітація ігроманії в МАА у Львові включає різні види терапії:

 • детоксикація та лікування супутніх залежностей;
 • лікування й профілактика депресії;
 • медикаментозна терапія, спрямована на відновлення функцій нервової системи;
 • різні види психотерапії (гіпноз, групова, індивідуальна, сімейна психотерапія);
 • духовна терапія — програма «12 кроків».

Остання — духовна програма — допомагає залежному пройти всі етапи психосоціальної терапії. Вона ставить перед пацієнтом завдання, які допомагають йому розібратися в своїх внутрішніх проблемах, визнати та прийняти свою залежність, визнати і виправити вчинені помилки. Окрім цього, в списку обов’язкових кроків до свободи від ігроманії є взяття на себе відповідальності за власне життя, прийняття рішення стати краще, жити правильно. Один з найефективніших видів психоемоційної терапії для ігроманів — це дванадцятий крок, допомога іншим залежним у лікуванні.

Невід’ємною частиною лікування ігроманії в МАА у Львові є ресоціалізація. Під час залежності людина повністю захоплена грою, пошуком можливостей для продовження гри… Вона втрачає основні життєві орієнтири, пов’язані з друзями, близькими людьми. Одужання приносить свободу і водночас повне нерозуміння, як жити далі. Тому одним з головних завдань фахівців клініки МАА є допомога пацієнтам у визначенні життєвого шляху, пошуку цікавих захоплень, створенні можливостей для саморозвитку і самореалізації, формуванні нового кола спілкування. 

Після курсу реабілітації відповідальність за мотивацію, соціалізацію колишніх ігроманів частково лягає на їхніх рідних, але психологи МАА продовжують стежити за долею своїх підопічних і приходять на допомогу, коли в цьому є необхідність.

Скільки коштує лікування ігроманії в реабілітаційному центрі у Львові?

Ціну курсу можна дізнатися на консультації в клініці. Фахівець має спершу оцінити стан пацієнта, провести первинне обстеження, з’ясувати, чи є у ігромана інші залежності (часто ігроманія поєднується з алкоголізмом, тоді пацієнтові потрібна детоксикація й додаткове антиалкогольне лікування). Має значення також стан здоров’я, нервової системи. У всіх пацієнтів своя історія хвороби, тому лікування лікар призначає індивідуально, а вартість курсу залежить від терапевтичної програми.

допоможіть близькій людині
почати нове життя