Лікування алкоголізму Херсон - МАА

Лікування алкоголізму в Херсоні

Люди, що захоплюються спиртним, швидко стають алкоголіками. Вони вже не можуть прожити і дня без чарки, згодом починають випивати вже зранку. Це дуже страшно, оскільки залежність призводить до деградації особистості. Хворим вже не потрібна робота, сім’я. Вони думають лише про те, щоб придбати чергову порцію міцного напою.

У багатьох містах України зараз є клініки, які можуть запропонувати лікування алкоголізму. Херсон не є винятком. У цьому місті є чудовий центр реабілітації, де хворі живуть у комфортних умовах і цілодобово можуть отримати медичну допомогу. Це філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА). Лікування тут:

  • анонімне;
  • комплексне;
  • ефективне.

У центрах реабілітації МАА працюють висококваліфіковані наркологи, психотерапевти, психологи, які постійно стежать за станом пацієнтів, надають оперативну допомогу.

Лікування алкогольної залежності в Херсоні: алкоголізм і його розвиток

Майже ніхто відразу не помічає, що у нього розвивається залежність від алкоголю. Спочатку після важкого дня для розслаблення досить келиха вина, потім цього дозування вже замало, щоб досягти бажаного стану. Починається перша стадія залежності від алкоголю. Однак людина, яка зловживає спиртними напоями, вважає, що проблеми немає.

Зазвичай на лікування алкоголізму в Херсоні приходять хворі, які вже на другій чи третій стадії. На другій стадії у них з’являється безсоння, депресія, дратівливість, а також абстинентний синдром.

На останній стадії алкоголіки здатні пити кілька днів без перерви. Вони не ходять до роботи, про свої обов’язки забувають повністю, тільки тим і займаються, що п’ють. Якщо у когось із ваших рідних алкоголізм, лікування в клініці МАА може йому допомогти. Вам треба переконати родича в необхідності реабілітації. Сам він не усвідомлює, що проблема існує насправді. Він думає лише про випивку і вважає, що може відмовитися від пляшки будь-коли, просто зараз не час.

Примусове лікування в Херсоні не проводиться, за винятком, коли виведення з запою — це питання життя пацієнта. Процедура проводиться як в стаціонарі, так і вдома за згодою членів сім’ї залежного. Психологи допомагають підвести залежного до думки, що йому потрібно лікуватися.

Ефективне лікування алкоголізму в Херсоні: етапи реабілітації в МАА

Лікування проходить в кілька етапів. Спочатку пацієнту необхідно вийти із запою і позбутися важких наслідків хімічного отруєння: безсоння, нудоти, нервового напруження.

Після зняття абстинентного синдрому (детоксикації) починається боротьба за ремісію. Вона дозволяє нормалізувати роботу систем і органів. Ліки, які приймає хворий, знімають потяг до алкоголю, сприяють відновленню функцій травної, серцево-судинної, нервової та інших систем. Пацієнтам можуть призначити фізіопроцедури, антидепресанти, вітамінні комплекси. Завдання психотерапевтів — вивести з депресії, попередити можливі рецидиви після виписки.

Коли фізичний потяг буде повністю пригнічено, лікарі починають проводити психотерапевтичні сеанси (сімейні, індивідуальні та групові). Регулярно організовуються зустрічі залежних з колишніми пацієнтами клініки МАА, які успішно впоралися з алкоголізмом і зуміли почати нове життя. Психотерапія дозволяє закріпити отриманий ефект, відвернути пацієнта від алкогольних напоїв.

Окрім психічного і фізичного лікування, ми дбаємо про духовне зцілення пацієнтів. Програма «12 кроків» допомагає людям, що загубилися на життєвому шляху, знайти підтримку у вірі, краще пізнати себе, зрозуміти справжні причини своєї слабкості, взяти на себе відповідальність за своє життя. 12 кроків духовної реабілітації мають на увазі:

  • визнання власних помилок;
  • компенсацію збитків усім, хто став жертвою вчинків алкоголіка, скоєних під дією алкоголю;
  • допомогу іншим людям з подібними проблемами.

Останній етап лікування — це ресоціалізація, або психосоціальна адаптація колишнього алкоголіка до життя в соціумі. Пацієнти клініки МАА в Херсоні мають можливість навчатися творчості та опановувати нові професії. Для них проводяться культурні, розважальні заходи, які показують позитивні сторони тверезого життя, розширюють знайомства, допомагають залежному створити нове коло спілкування, не пов’язане з минулим життям. 

Мета МАА — повернути своїм підопічним міцне здоров’я, тверезий розум, дати опору в житті у вигляді віри та затребуваної професії, підтримку розуміючих людей.

Скільки коштує лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі в Херсоні?

На ціну лікування впливає безліч факторів. Тут враховується тривалість зловживання, стан пацієнта, наявність у нього різних хвороб. Зазвичай хворі потрапляють до лікарів у стані запою. Медики за допомогою спеціальних препаратів припиняють цей стан. Видалення токсинів із тканин і органів дозволяє зняти неприємні відчуття, поліпшити апетит і сон. Цей етап може займати кілька днів, але на реабілітацію може знадобитися від кількох тижнів до кількох місяців — програма розробляється індивідуально. Більш точно про вартість реабілітаційного курсу можна дізнатися після консультації з фахівцем клініки.

Важливо, щоб пацієнт після виписки не взявся за старе. Психологи аналізують його стан, враховуючи важкі життєві ситуації. В результаті їм вдається повністю реабілітувати хворого, який більше ніколи не буде випивати. Проте ми завжди тримаємо руку на пульсі, цікавимося долею кожного, хто пройшов лікування в нашій клініці.

Якщо вам потрібна допомога, ви розумієте, що вже не керуєте своїм життям, зателефонуйте до нашого центру реабілітації в Херсоні. Якщо алкоголізм торкнувся вашої родини, якщо ви бачите, як на ваших очах спивається близька людина, не зволікайте зі зверненням до клініки, оскільки на певній стадії наслідки хвороби для організму стають незворотними.

 
допоможіть близькій людині
почати нове життя