Лікування наркоманії в Черкасах - МАА

Лікування наркоманії в Черкасах

Наркоманія поширюється світом, набуваючи масштабів епідемії. Винаходження нових наркотичних речовин, збут через соціальні мережі породжують культуру замовчування, де наркотики супроводжують життя людини, не викликаючи побоювання. Лякаючий факт, що з кожним роком вік наркозалежних знижується. Вийти із залежності назавжди можливо лише з професійною допомогою. Лікування наркоманії в Черкасах направлено:

 • комплексно відновити життєві функції:
 • позбавити від наркоманії (на різних стадіях);
 • попередити розвиток нових залежностей;
 • повернути до активного соціального життя.

Проходження повного обсягу програми реабілітації — виключно анонімний процес, який несе тільки позитивні зміни в житті.

Як виглядає наркоманія?

Кожна людина дає своє індивідуальне визначення наркотичної залежності, вважаючи, що легкі наркотики не можуть призвести до негативних наслідків у майбутньому. Але це помилка, яка може зруйнувати життя. Приймання будь-якої наркотичної речовини рослинного або синтетичного походження призводить до залежності.

Перші зміни в діяльності організму відбуваються на рівні психіки. Змінюється поведінка людини, з’являється все більше думок про наркотик і позитивні асоціації з його вживанням. Почуття ейфорії притупляє пильність, людина вважає, що повністю контролює ситуацію. Якщо не припинити вживання, проявляються симптоми фізичної залежності:

 • «ломка», гостра реакція організму на відсутність наркотику в крові;
 • неконтрольований потяг до вживання;
 • збільшення дози, частоти прийому;
 • пристрасть до більш важких наркотиків;
 • хронічне погіршення самопочуття.

Життя наркозалежного більше нагадує виживання. Ніякі потреби, як їжа і вода, людські радості, любов і дружба, не приносять задоволення. Все зводиться до однієї мети —роздобути чергову дозу. Незалежно від виду вживаних речовин, ступеня хвороби, причин наркотизації — лікування наркоманії на реабілітації в Черкасах допоможе почати нове життя.

Допомога Міжнародної Антинаркотичної Асоціації в лікуванні хімічної залежності

Реабілітація та лікування наркозалежності в Черкасах реалізуються з урахуванням кількох факторів:

 • оцінка способу придбання адиктивної поведінки, причини залежності;
 • діагностика ступеня впливу наркотизації на фізичне, психічне здоров’я;
 • вид вживаної речовини.

Ці дані є основою для індивідуалізації процесу реабілітації, що багато в чому покращує програму, роблячи її більш результативною.

Першочергова задача фахівців центру — полегшити стан хворого. Ізоляція в умовах стаціонару —це повне припинення вживання, яке може супроводжуватися станом абстиненції, «ломки», погіршенням самопочуття. На боротьбу з фізичною залежністю спрямований етап детоксикації організму. Лікар-нарколог призначає необхідний обсяг процедур очищення організму, виведення токсинів. Підтримуюча медикаментозна терапія позбавляє від симптомів нездужання, покращує обмінні процеси в організмі.

Нормалізація сну, відновлення сил дозволяють залежному перейти до наступного етапу —реабілітації. Ще в минулому столітті, виходячи з досвіду сотень залежних, була розроблена програма «12 кроків». Її ідея полягає в тому, що залежність — це не тільки фізичні симптоми, а й глибинні порушення у ціннісних орієнтаціях, сенсі життя, способі взаємодії з навколишнім світом. Проходячи кроки програми один за іншим, хворий визнає свою проблему, знаходить сили на боротьбу, вибудовує зруйнований зв’язок з близькими, вчиться жити по-новому, підвищує рівень духовності, стаючи більш усвідомленим.

Завершальний етап —ресоціалізація. Колишній залежний, заручившись підтримкою співробітників центру, повертається до соціального життя. Даний етап спрямований допомогти:

 • підвищити адаптаційні можливості;
 • знайти себе, працевлаштуватися, почати навчання;
 • знайти тверезе коло спілкування, підтримку поза стінами центру;
 • побудувати довірчі відносини в родині.

Участь у заходах центру, спортивно-терапевтичні табори, групи підтримки дають можливість побачити, що тисячі людей змогли забути про наркотики назавжди.

Невід’ємною частиною реабілітації є робота з близькими та сім’єю залежного. Подолати співзалежні відносини, подивитися на ситуацію з іншого боку допоможе досвідчений психолог. Консультації, бесіди, сімейна терапія — ефективні методи, які поліпшують якість життя.

Вартість лікування в Черкасах

Неможливо визначити єдину вартість лікування, адже кожна окрема людина вимагає різного рівня втручання. Тому цінова політика центру має гнучкий формат, спираючись на унікальність кожного випадку. Незважаючи на соціальний статус, вік, стать, співробітники центру працюють з максимальною віддачею для досягнення результату. Тільки особиста консультація, телефонний дзвінок допоможуть визначити необхідну суму для лікування.

Час грає проти Вас!

Зрозуміло, що досить рідкісний випадок, коли залежний самостійно звертається за допомогою вчасно. Наркотик змінює людину: колись ввічлива, добра людина стає закритою, дратівливою, здатною на найвитонченішу брехню. Поміж вами виростає стіна, яка заважає проявити необхідну турботу. Якщо така біда трапилася у вашій родині, не опускайте руки. Примусове лікування від наркоманії в Черкасах, незважаючи на свою назву, — безпечний метод, який включає психологічне консультування з залежним. Тільки наполегливість, рішучість дій допоможуть переконати хворого звернутися за допомогою.

Наркоманія — хвороба, яку потрібно й можна лікувати. Не варто замикатися в собі: допомога поруч, варто тільки набрати номер!

допоможіть близькій людині
почати нове життя