Реабілітаційний центр для наркоманів в Запоріжжі - МАА

Реабілітаційний центр в Запоріжжі

Алкоголізм і наркоманія — бич сучасного суспільства. Ця проблема актуальна для всієї країни, але реабілітаційний центр для залежних в Запоріжжі став першочерговою необхідністю, адже це місто є лідером зі збуту психоактивних препаратів. Комфортні умови, цілодобова медична допомога, консультації провідних фахівців — основа успішного лікування наркоманії в Запоріжжі.

Чи можна самостійно перемогти наркозалежність?

Багато сімей допускають небезпечної помилки, наївно вважаючи, що достатнього закрити наркозалежну людину в квартирі, залишивши їй мінімальний набір продуктів — вимушена ізоляція допоможе позбутися тяги до небезпечних препаратів. Насправді подібні сцени гарні в фільмах або серіалах, а в житті така поведінка з великою ймовірністю призведе до летального результату наркомана або алкоголіка. Але якщо організм і витримає «лікування», то в 90% випадків повернення до стимуляторів буде досить швидким.

Умови проживання в Запорізькій філії МАА

Спочатку важливо очистити організм від наркотиків, зняти абстинентний синдром, забезпечити медикаментозну підтримку. Це основа одужання й рішучої відмови від згубної звички. Реабілітаційний центр для наркоманів у Запоріжжі — гарантована анонімність та відмінні умови проживання: 

  • затишні кімнати, обладнані всім необхідним;
  • команда кваліфікованих лікарів, які готові миттєво надати пацієнтам медичну допомогу;
  • сучасне обладнання для проведення діагностики та лабораторних досліджень.

Завдання центрів МАА — зберегти здоров’я пацієнта, а також підібрати індивідуальну програму відновлення, яка допоможе крок за кроком просуватися до наміченої мети, твердо ставши на шлях одужання.

Лікування наркоманії: основні етапи

Боротьба із залежністю — тривалий процес, що включає в себе цикл процедур і заходів. В середньому пацієнти проводять у центрі близько півроку, в рідкісних випадках — до 12 місяців. Терміни лікування визначаються в індивідуальному порядку та залежать від стану здоров’я пацієнта, віку, терміну вживання ПАР. Реабілітаційний центр алкоголіків у Запоріжжі застосовує для боротьби з різними видами залежностей наступні процедури:

Детоксикація — медикаментозне очищення організму від токсичних речовин. Під час процедури лікар постійно моніторить стан пацієнта, оцінює найменші зміни та своєчасно вживає екстрених заходів.

  • Реабілітація — повільне повернення до звичайного життя, формування нових, правильних і здорових звичок, відмова від спілкування з минулим оточенням. Пошук нових захоплень, напрямків розвитку, усвідомлення власного «Я», опрацювання причин, які призвели до виникнення небезпечної звички, а значить, можуть стати причиною зриву.
  • Ресоціалізація — індивідуальна та групова робота, підтримка родичів пацієнта, які перебувають у співзалежних відносинах. Навчання нової професії, отримання корисних знань і навичок.

Психосоціальна реабілітація заснована на програмі «12 кроків», що застосовується в провідних зарубіжних клініках. Міжнародна Антинаркотична Асоціація активно використовує досвід найбільших організацій, а також власні напрацювання. Завдяки роботі з психологами та психотерапевтами пацієнт усвідомлює проблему та самостійно приймає рішення не переривати лікування, пройти повний курс, а допомагаючи іншим, колишні наркомани остаточно рвуть зв’язок із згубною звичкою.

Вартість лікування наркоманії

Реабілітаційний центр наркозалежних у Запоріжжі пропонує повний комплекс послуг як для тих, хто страждає від небезпечної пристрасті, так і для близьких родичів пацієнтів. Ціна залежить від списку процедур, що надаються, — попередній розрахунок допоможе дізнатися приблизну суму й записатися на лікування. На вартість вплинуть такі фактори:

  • вік пацієнта — існують спеціальні пропозиції для підлітків і людей похилого віку;
  • термін залежності — чим довше людина приймає наркотики, тим більше зусиль потрібно докласти для очищення організму, підтримки всіх органів і систем, відновлення особистості;
  • вид залежності — наші фахівці впораються з алкоголізмом, наркоманією, ігроманією, підбираючи «ключ» до кожного, хто потребує підтримки.

Лише невеликий відсоток наркозалежних звертається до лікарів. Найчастіше ця проблема турбує родичів, які докладають усіх зусиль для порятунку коханої людини. Саме тому була розроблена послуга примусових заходів медичного характеру — психотерапевт зможе переконати пацієнта в тому, що йому потрібна допомога і що всі процедури будуть виключно на благо. 

Самостійна боротьба — це бій з вітряками, що віднімає гроші й сили, але не приносить належного ефекту. Реабілітаційний центр для залежних у Запоріжжі — це підтримка, допомога, медичний нагляд. Запис на консультацію — перший крок на довгому шляху до щасливого майбутнього.

допоможіть близькій людині
почати нове життя