Статистика лікування залежностей - МАА

Статистика

Міжнародна Антинаркотична Асоціація активно працює і розвивається в напрямку реабілітації та ресоціалізаціі нарко- та алкозалежних.

Ми провели підрахунки, і ось наша статистика:

  • 11243 людини пройшли програму
  • 3980 людей залишилися тверезими
  • 2690 людей, тверезих більше трьох років
  • 2156 людей, тверезих більше року
  • 576 людей в даний момент проходять програму

Головне управління охорони здоров’я в Київській області

Має у своєму розпорядженні такими даними: на обліку перебуває близько двох тисяч чоловік, які приймають наркотичні засоби, і основну частину з них становлять молоді люди. Частина з них не досягла повноліття. Однак це тільки офіційні статистичні дані, статистика наркотиків реальна налічує кількість, що перевищує цю інформацію в п’ять разів. Статистика наркоманії в Україні зростає, а вік, в якому купується стійка залежність, навпаки – знижується.

Міністерство внутрішніх справ України має дані, згідно з якими число наркоманів зростає з кожним роком в середньому на п’ять-десять відсотків, і понад сімдесят відсотків з них становить молодь. Статистика алкоголізму і наркоманії – не просто цифри, за ними ховаються також і причини поширення асоціальної, злочинної поведінки молодих людей, порушення нормального укладу і життєдіяльності всієї сім’ї кожного хворого. ВООЗ стверджує, що основні випадки зараження ВІЛ-інфекцією припадають на людей, які приймають наркотики і алкоголь.

Боротьбі з наркозалежністю та алкоголізмом відводиться велике значення. Кожне місто має в своєму розпорядженні центрами соціальних служб, в Києві значиться близько 28 організацій, які надають консультаційну та інші види допомоги при зверненні.

“Міжнародна Антинаркотична Асоціація” є унікальною програмою реабілітації наркозалежних і алкоголіків. Будучи інноваційним досягненням в області реабілітації, вона представлена ​​унікальним комплексом терапії та програм подолання будь-якого згубної пристрасті, а також має на меті боротьбу з поширенням наркоманії та ВІЛ-інфекції. Центр надає допомогу в ресоціалізації колишніх хворих на наркоманію та алкоголізм і пропаганді тверезого життя. Статистика алкоголізму в Україні не втішна, це ж стосується наркотиків та ігрової залежності. Фахівці нашого центру допомагають не просто подолати залежність, знявши симптоми ломки, але і повернутися в соціум, ставши повноцінною і здоровою його одиницею. Кожен, хто зіткнувся з проблемою алкоголізму, наркозалежності, ігроманії, може отримати якісну допомогу в лікуванні, надану висококласними фахівцями – психологами, психіатрами, консультантами, які мають дуже великий досвід роботи з різного роду залежностями. Робота з залежними здійснюється на психологічному, духовному рівні, що дозволяє виявити справжню причину вживання психоактивних речовин і викорінити її, перетворити мислення і провести переоцінку цінностей таким чином, що в них не залишиться місця наркотикам і спиртного. Робота з психологами, психіатрами дозволяє хворому повірити в свої сили, а групи співзалежних розбирають актуальні для оточення наркомана або алкоголіка питання, дозволяючи надавати допомогу вихованцю центру і підтримувати його на кожному етапі лікування, що є запорукою успіху. Такий всебічний підхід дозволяє отримати кращий ефект і почати нове життя кожному, хто звернеться в центр за допомогою.

допоможіть близькій людині
почати нове життя