Лікування ігроманії Херсон - МАА

Лікування ігроманії в Херсоні

Ігроманія – одна з найнебезпечніших залежностей. Людина не усвідомлює всієї серйозності проблеми і не бажає звертатися до фахівців за допомогою, сприймаючи своє захоплення виключно як спосіб розслабитися, приємно проводячи час. Лікування ігроманії в Херсоні – це цілий комплекс заходів, завдяки якому пацієнт зможе визнати свою недугу, ставши на шлях одужання.

Комп’ютерна залежність: причини

Віртуальна реальність – барвистий, захоплюючий світ пригод, який набагато цікавіше звичних сірих буднів. Комп’ютерні ігри доступні кожному – досить встановити відповідне додаток на смартфон або ПК, а в результаті поступово розвивається хвороба, стираються психосоціальні ролі і тимчасове розвага поступово заміщає інші сфери життя. Найчастіше ігроманія виникає з двох основних причин:

  • Втрата інтересу до життя – відсутність друзів, постійного партнера, улюбленої роботи. Хочеться розбавити буденність, спробувати щось нове, відчути себе значущим, успішним – ось тільки ціна такої заміни дуже висока.
  • Спроба заробити – спочатку гравець хоче домогтися певних успіхів, щоб монетизувати їх, перетворивши на постійне джерело доходу. В результаті він починає психологічно залежатиме від свого захоплення, не тільки не отримуючи прибутку, але і з кожним днем ​​вкладаючи все більше грошей в розвиток ігрового персонажа.

Самостійно впоратися з недугою практично неможливо – гаджети ваблять знову зануритися в світ квестів, броділок або складних стратегій. Лікування ігроманії на реабілітації в Херсоні – це індивідуальний підхід, який допоможе розірвати кайдани комп’ютерної залежності, знаходячи джерела щастя в звичайному, нормальному життю.

лікування ігроманії у Херсоні 

Лудомания: коли азарт переходить всі межі

Поряд з ігроманією існує і гемблінг-залежність – патологічна тяга до азартних ігор. Лудоман не може зупинитися, він здатний за один вечір витратити всі засоби. Це те саме що наркоманії, ось тільки не від заборонених препаратів, а от гострих відчуттів. Можна виділити три основні етапи розвитку хвороби:

  • Перша стадія. Знайомство зі світом ставок і казино, невеликі, а іноді і великі виграші. Приємне збудження, як і очікування майбутніх перемог, змушує все частіше відвідувати сайти гральних закладів в надії зірвати великий куш.
  • Друга стадія. Гра забирає весь вільний час і вимагає значних фінансових вкладень. Програші не зупиняють, а лише мотивують продовжувати, щоб окупити витрачені кошти. Накопичуються борги, виникає сильна емоційна прив’язаність – лудоман вже не може без свого захоплення, у нього з’являється безсоння, невроз.
  • Третя стадія. Азартні ігри – єдине джерело радості і задоволень. Решта сфери відходять на другий план, а в житті залишається тільки 2 мети – здобути грошей і спробувати щастя в черговий раз.

Лікування лудоманії в Херсоні проходить в спеціалізованому реабілітаційному центрі під наглядом досвідчених фахівців. Дії лікарів направлені на те, щоб надати комплексну допомогу: провести аналіз наслідків згубної пристрасті, оцінити поточний стан пацієнта і знайти для нього джерела радості в простих доступних речах.

Самостійне лікування від ігроманії та лудоманії

Будь-яка хвороба вимагає покрокового відновлення. Залежно від алкоголю, азартних і комп’ютерних ігор, наркотиків – не виняток. Неможливо проявити вольове зусилля, попрощавшись з проблемою – вона стає звичкою, замінює собою інші задоволення, заважає тверезо оцінити ситуацію. Людина фізично відчуває необхідність знову відчути цей ризик, драйв, адреналін, а в результаті не може знайти точку опори, яка допомогла б зупинитися.

Реабілітаційні центри МАА

У філіях Міжнародної антинаркотичної Асоціації для пацієнтів створені всі умови для ефективного відновлення. Відсутність можливості скористатися гаджетами дає можливість не зірватися і пройти всі етапи на шляху до одужання. Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі в Херсоні включає в себе:

  • групову та індивідуальну роботу;
  • курс детоксикація і медикаментозного лікування (для тих, хто залежний від алкоголю або наркотичних препаратів);
  • допомога психотерапевта, здатного виявити справжні причини появи болючою необхідності догляду в віртуальну реальність.

Лікування ігроманії в Херсоні в філії МАА

В основі програми – духовна практика «12 кроків». Це м’яка поетапна корекція поточного стану, виявлення емоційних переживань, усвідомлення власної провини і відповідальності за всі дії. Тільки після того, як пацієнт навчиться контролювати свої пориви, а головне, попросить вибачення у близьких людей, він зможе повернутися до звичайного життя і не допускати появи залежності в майбутньому. На фінальному етапі ті, хто змогли перемогти ігроманію, допомагають іншим – це і розповідь про пережите досвіді, і співпереживання, і участь.

Звернення до фахівців – це можливість отримати детальну і повністю анонімну консультацію. Якщо лудоман не здатний самостійно прийняти рішення, то існує примусове лікування від ігроманії в Херсоні – під контролем лікарів особистість поступово змінюється, відбувається ресоціалізація, а відповідно, і одужання.

допоможіть близькій людині
почати нове життя