Лікування ігроманії Полтава - МАА

Лікування ігроманії в Полтаві

Азартні ігри приваблюють багатьох. Деякі люди до них відносяться як до тимчасової розваги, інші ж присвячують ігровому процесу все життя. В цьому випадку мова вже йде про ігроманію — серйозну психічну залежність, яка вимагає лікування.

Гравця не можна змусити, переконати, щоб він перестав грати. Неможливо перетягнути його увагу на інші речі, оскільки лише гра стає для нього важливим та необхідним видом діяльності. У випадку з ігроманією вирішити проблему може лише послідовна тривала терапія. Міжнародна Антинаркотична Асоціація займається лікуванням важких хімічних та ігрових залежностей у різних містах України та за кордоном. Якщо вам потрібно пройти лікування ігроманії в Полтаві, ми запрошуємо вас до сучасного комфортабельного центру реабілітації, розташованому в тихому районі міста. Тут у вашому розпорядженні:

 • затишний номер;
 • організований простір для спортивних занять та активного відпочинку;
 • всі можливості для творчого, інтелектуального, духовного саморозвитку;
 • кваліфікований персонал;
 • сучасне медичне обладнання;
 • нові та випробувані часом технології ефективного лікування залежностей;
 • психологічна підтримка 24 години на добу.

Перебування в клініці МАА анонімне.

Лікування ігрової залежності в Полтаві: що таке ігроманія?

До появи комп’ютерних ігор існував лише один вид ігрової залежності — азартні ігри. В основі цієї залежності лежить прагнення людини швидко поліпшити своє матеріальне становище. Бажання отримати виграш змушує людину постійно збільшувати ставки, продавати цінні речі, накопичувати борги. Причому виграш не змусить гравця зупинитися, а, навпаки, стимулює до продовження гри в надії зірвати великий куш. І справа навіть не в грошах, а в самому відчутті ризику, передчутті чергового викиду адреналіну, коли гравець виходить переможцем. 

Віртуальні ігри створили прецедент для розвитку нового типу ігрової залежності, яка наче вірус поширюється серед молоді, підлітків, навіть серед дорослих і самодостатніх людей. У комп’ютерних іграх людину приваблює те, що можна абстрагуватися від реальних проблем, стати супергероями, відчути свою значимість, коли успішно проходиш новий рівень гри. Передумовами для розвитку комп’ютерної ігроманії є нудьга, обмежене коло інтересів, проблеми соціального характеру, відсутність цікавих захоплень.

Ігроманія має багато спільного з хімічними залежностями. Наприклад, якщо людина не може отримати розрядку в грі, вона відчуває сильне нервове напруження, схоже на абстинентний синдромом, і тільки гра може зняти цю напругу. 

Згубна пристрасть до гри призводить до того, що людина забуває про роботу, сім’ю, друзів. Тільки серйозна психотерапія може змусити гравця усвідомити, що такий спосіб життя не нормальний, і мотивувати його до проходження реабілітації. МАА проводить примусове лікування ігроманії в Полтаві, під час якого психологи переконують пацієнтів у необхідності проходження реабілітаційної програми в умовах стаціонару.

Методи лікування ігроманії та реабілітації в Полтаві

Лікарі, які працюють у спеціалізованій клініці, використовують сучасні методики, що дозволяють позбавити хворих патологічної залежності. Це:

 • класичні психотерапевтичні прийоми: групові, індивідуальні сеанси, сімейні консультації;
 • методи опрацювання глибоких причин хвороби — гіпноз;
 • засоби відновлення нервової системи: масажі, медикаментозна терапія, акупунктура та ін.;
 • духовна реабілітація із застосуванням програми «12 кроків»;
 • ресоціалізація — замісна терапія, в процесі якої пацієнт адаптується до звичайного життя, вчиться отримувати задоволення поза грою (у спорті, творчості, цікавій роботі, спілкуванні, допомозі іншим людям).

Основою лікування ігроманії в реабілітаційному центрі в Полтаві є програма «12 кроків». Вона послідовно та ефективно допомагає пацієнтові розібратися в своїх проблемах, прийняти на себе відповідальність за своє життя і стати на шлях зцілення.

Що потрібно, щоб пройти лікування ігрової залежності в Полтаві?

Вам потрібно зателефонувати нам за номером телефону, вказаним на сайті клініки (лінія працює цілодобово) і розповісти про свою проблему. Психолог підкаже, як правильно діяти в ситуації, що склалася. 

Вартість лікування буде залежати від різних індивідуальних факторів, зокрема необхідності детоксикації (якщо ігроман на останній стадії став зловживати спиртними напоями), психічних та фізичних особливостей самого залежного, специфіки сімейних стосунків та ін. Про ціни можна дізнатися у фахівця МАА після консультації.

Психосоціальна реабілітація в центрі МАА повертає інтерес до життя у 90 % пацієнтів, але ефективність лікування за підсумками залежить все ж від середовища, до якого залежний повертається після стаціонару. Найкращі ліки для колишнього ігромана — це любов і підтримка близьких людей, які готові разом з ним змінювати своє життя, наповнювати його яскравими фарбами, поділяти нові інтереси.

допоможіть близькій людині
почати нове життя