Лікування наркоманії Київ - МАА

Лікування наркоманії в Києві


Проблема наркозалежності торкнулася тисяч сімей в Україні. Не стала винятком і столиця, місто Київ. Причому у великому місті ця проблема має більш глобальні масштаби, оскільки у людини є більше причин і можливостей, щоб переступити межу й спробувати наркотики. 
 
Лікування наркоманії в Києві — завдання державного значення. І не тільки тому, що це столиця. Справа в тому, що хімічна залежність — не особиста проблема окремого наркомана або його родини, а гостра соціальна трагедія. Чому? Тому що наркоманія охоплює значну частину працездатного населення країни й заважає розвитку суспільства в цілому. Якщо поруч з вами живе людина із залежністю, якщо ви бачите, що через наркотики ваш знайомий став опускатися, а його сім’я страждає, не залишайтеся байдужими. У Києві є філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, де готові допомогти кожному.

Ефективне лікування наркоманії в Києві: чому МАА?

Тому що:

  1. Ми використовуємо методику, схвалену МОЗ України й рекомендовану як найрезультативнішу в реабілітації людей з різними залежностями. Це програма «12 кроків», яка успішно застосовується в наркологічних центрах усього світу.
  2. Ми дбаємо про вашу репутацію, тому ваше звернення до клініки залишається анонімним. Ви можете не хвилюватися, що про вашу проблему дізнаються знайомі, колеги, сусіди.
  3. Лікування наркозалежності в МАА охоплює всі сфери життя пацієнта: фізичне здоров’я, психосоціальний аспект, духовний розвиток.

Самостійно залежна людина не завжди може вирватися із смертельної петлі наркоманії, адже для зняття зашморгу потрібна підтримка наркологів і психотерапевтів. Передові методики лікування наркозалежності, які пропонує наркологічний центр МАА в Києві — це можливість позбавитися від захоплення смертельним зіллям і шанс відкрити нову сторінку життя.
отримати консультацію

Особливості лікування наркоманії та реабілітації в Києві

Що таке наркоманія? Це страшна хвороба, яка поступово руйнує психіку, організм, а потім і все життя наркомана. Це трагедія, яка змушує членів сім’ї залежного щодня страждати від нездатності щось змінити, щохвилини боятися за життя близької людини, за збереження свого майна. Це відсутність впевненості в завтрашньому дні, руйнування надії на щастя. 
Поширенню наркоманії сприяє багато факторів. Деякі з них відносять до ключових. Не будемо звертатися до соціальних аспектів, виділимо лише медичні моменти. Одна з точок опори для поширення наркозалежності — це неправильна терапія хвороби, чого уникає в практиці наркологічний центр Київ.
У державній клініці методологія боротьби з наркозалежністю не відрізняється оригінальністю, тому що в диспансері використовується застаріла програма лікування. Вона не містить навіть натяку на реабілітацію. Залежну людину абияк виводять із ломки, після чого відпускають додому в стані залишкового впливу наркотиків. Наркоман недовго думає та повертається до згубної звички.
Наркологічний центр для наркоманів МАА в Києві давно відправив до архіву такі методи. У клініці поєднують класичне зняття з ломки з реабілітацією та ресоціалізацією. 

Як проходить лікування наркоманії в реабілітаційному центрі в Києві?

Воно проводиться в три етапи. Перший етап дозволяє зняти хворобливі відчуття, що виникають після відмови від прийому дози. Другий і третій етапи мінімізують ймовірність повернення наркозалежного на стежку хвороби.

  1. На етапі №1 застосовуються сучасні седативні препарати, виконується детоксикація організму. Тривалість першого етапу — до тижня, але це тільки підготовка до лікування, адже зняття ломки не говорить про перемогу над залежністю.
  2. Лікування, до якого входить відновлення фізичного і психоемоційного здоров’я пацієнта, робота зі співзалежними. У МАА проводиться індивідуальна й групова терапія, сімейні консультації. Психологи контролюють кожен крок пацієнта, допомагають йому в критичні моменти уникнути рецидиву.
  3. Ресоціалізація. Заключна й найважливіша частина реабілітації. Використовуючи програму «12 кроків», фахівці МАА допомагають залежним зрозуміти й опрацювати свої помилки, знайти віру й сенс у реальному тверезому житті. Програма дає шанс почати життя з нуля, і багато пацієнтів нашого центру реабілітації, подолавши страшну хворобу, знайшли для себе нове покликання, нові здорові захоплення, стали успішними людьми й хорошими сім’янинами. 

У Києві наркологічний центр МАА має власну реабілітаційну клініку, де спільними зусиллями лікарів, психологів і психотерапевтів кується перемога над наркотиками.
отримати консультацію

Скільки коштує лікування наркоманії в Києві?

У центрі МАА програма реабілітації коригується під конкретну людину з урахуванням особливостей хвороби — тривалості прийому наркотиків і дозування. Ціна реабілітації, так само як і курс лікування, для кожного пацієнта розраховується індивідуально. 
При сучасному підході наш наркологічний центр у Києві досяг вражаючих результатів. Близько 90% наркозалежних, що пройшли повний курс лікування і ресоціалізації, не повертаються до старої звички. Це вражаючі цифри навіть на тлі загальної світової статистики застосування програми «12 кроків». Вихід є завжди, навіть якщо рідна вам людина категорично відмовляється звертатися до клініки. Ви можете це зробити за неї, а наше завдання — забезпечити їй ефективне примусове лікування від наркоманії в Києві.
 

допоможіть близькій людині
почати нове життя