Лікування ігроманії Київ - МАА

Лікування ігроманії в Києві

Комп’ютерні ігри, ігрові автомати — не такі вже невинні розваги, як здається на перший погляд. Це захоплення, які формують стійку психічну залежність у людей будь-якого віку, а з розвитком комп’ютерних технологій, неконтрольованого відкриття точок ігрової сфери в Україні ігрова залежність досягла вірусного масштабу. 

Гра позбавляє людину здатності тверезо мислити, блокує звичайні потреби і руйнує соціальні зв’язки. На тлі ігроманії людина стає вразливою і для інших патологічних звичок — алкоголізму, прийому наркотиків. Лікування ігроманії в Києві доступне кожному. Кращі умови реабілітації, результативні методики, індивідуальний підхід, цілодобова психологічна допомога та анонімне лікування ігроманії — все це ви знайдете в сучасному реабілітаційному центрі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. 

Що таке ігроманія та які є варіанти лікування ігрової залежності в Києві?

Ігроманія — це психічна залежність людини від відчуттів, емоцій, які виникають у процесі гри. Ігровий азарт провокує сплески адреналіну, приємне збудження. Зазвичай залежність від азартних і віртуальних ігор розвивається в людей, які в реальному житті відчувають мало задоволень. Причини залежності:

 • нудьга, відсутність захоплень;
 • соціальна, особистісна нереалізованість, невдоволення собою, життям, відносинами;
 • порушення в психічному розвитку, наприклад, надмірна емоційність, тривожність або експресивність характеру, неадекватне сприйняття небезпеки.

За сукупністю факторів у групі ризику може опинитися кожен, особливо у важкі життєві періоди.

Поштовхом для ігрової залежності може стати бурхливе обговорення нової комп’ютерної гри з друзями або стаття/фільм про великий виграш. Божевілля відбувається не відразу. Спочатку людина грає інколи. Виграш змушує її відчувати себе всесильною, а програш стимулює відігратися (пройти рівень ще раз). Для компенсації програшу гравець збільшує ставки, програє великі суми, займає гроші й обростає боргами. Він намагається приховати від близьких та знайомих своє захоплення, тому постійно бреше. На наступному етапі він ігнорує свої соціальні та сімейні обов’язки заради того, щоб провести час за грою. Нерідко він намагається все кинути, але синдром відміни змушує його знову повертатися до своєї пристрасті. 

На жаль, ігроманія — хвороба, з якою залежний не може впоратися сам, без допомоги рідних і професійної психотерапії. Він доходить до стану повного відчаю та безнадії, впадає в депресію — це межа, по за якою багато залежних вчиняють суїцид. Ви можете змінити ситуацію прямо зараз. Якщо член вашої родини опинився в біді, приводьте його на консультацію до центру реабілітації МАА. Примусове лікування ігроманії в Києві — це спосіб мотивувати залежного змінити своє життя і почати тривале лікування.

Лікування ігроманії в реабілітаційному центрі в Києві: програма клініки МАА

Залежна людина випускає з-під контролю своє життя і не може приймати адекватних зважених рішень. Мета лікування ігроманії в Києві — це повернення пацієнту внутрішніх сил, ясного мислення і здатності до самодисципліни, інтересу до життя і бажання розвиватися. 

Для досягнення результату ми використовуємо найпродуктивніші методи реабілітації:

 • психотерапевтичні практики (сімейні та індивідуальні сеанси, групова терапія);
 • гіпноз;
 • духовна реабілітація «12 кроків»;
 • ресоціалізація.

Ефективне лікування багато в чому залежить саме від програми духовного розвитку «12 кроків». Залежність позбавляє людину волі, віри в себе, спотворює її моральні принципи. Дванадцять кроків духовного відродження допомагають пацієнтові:

 • усвідомити своє падіння;
 • визнати помилки;
 • провести самоаналіз і навчитися самокритиці;
 • визнати свою слабкість і звернутися до вищих сил за підтримкою у важкій ситуації;
 • виправити помилки, які призвели до особистих проблем і спричинили неприємності іншим людям;
 • працювати над собою, виховувати в собі кращі якості;
 • взяти на себе відповідальність за свої вчинки, поведінку;
 • поділитися досвідом і допомогти іншим залежним.

Окрім основної програми, можливе проведення детоксикації (коли у пацієнта паралельно з ігроманією є також хімічна — алкогольна або наркотична — залежність). 

Після проходження курсу реабілітації в Києві пацієнти клініки мають можливість брати участь у колективних заходах центру, роботі терапевтичного табору, реабілітації інших залежних. Допомога людям зі схожими проблемами допомагає краще зрозуміти себе, наповнює життя колишнього залежного новим змістом.

Ми також використовуємо альтернативні методи психосоціальної реабілітації — зустрічі з відомими людьми (спортсменами, артистами), арт-терапію, спорт та інше.

Скільки коштує лікування ігроманії та реабілітація в Києві? 

Ціни на окремі послуги клініки є на сайті філії МАА в Києві. За ними ви можете приблизно розрахувати вартість реабілітації. Більш точну вартість лікування визначить фахівець після консультації й попереднього обстеження пацієнта. 

Дзвоніть нам. У реабілітаційному центрі цілодобово можна отримати безкоштовно консультацію психолога за телефоном. Ми надаємо допомогу не тільки залежним, але й членам їхніх сімей.

допоможіть близькій людині
почати нове життя