Залежність - МАА

Залежність

Перемогти будь-яку залежність допоможуть фахівці Міжнародної антинаркотичної Асоціації

На жаль, будь-яка хімічна залежність: наркотична, ігрова, алкогольна, якщо з нею НЕ боротися може привести не тільки до повної деградації, а й ввести в стан, коли хворий вже не може самостійно вийти зі стану алкогольного або наркотичного стану. Єдине що такому хворому може допомогти в цьому випадку так це термінова допомога фахівця.

Але що робити, якщо залежний знаходиться в тому стані, коли він бути не може самостійно пересуватися, а не сприймаю дійсності? Кращим способом в таких випадках буде виклик фахівця додому. Фахівці Міжнародної антинаркотичної Асоціації, які працюють практично у всіх містах України, в будь-який час здатні прийти на допомогу до таких хворих. Звичайно, перш ніж викликати фахівця додому, рідним необхідно буде переконати хворого в тому, що йому необхідна медична допомога. Це необхідно для того, щоб не було негативної реакції у хворого, що зможе перешкодити його одужання.

Професійна допомога, яка надається фахівцями МАА, допомогла багатьом залежним хворим Не тільки побороти наркотичну залежність, а й повернутися до нормального життя без наркотиків. Тому якщо хворому необхідно провести лікування наркоманії, а він відмовляється звертатися в наркологічну клініку, але не відмовляється від медичної допомоги на дому, не варто відкладати таке лікування. У таких випадках варто пам’ятати про те, що будь-яке зволікання і ненадання професійної допомоги при передозуванні наркотиків, отруєнні алкоголем можуть викликати незворотні процеси в організмі.

Тільки вчасно надана медична допомога зможе повернути залежного хворого в нормальний стан. Фахівці Міжнародної антинаркотичної Асоціації дуже відповідально підходять до вирішення таких проблем, для кожного хворого індивідуально підбираються лікарські препарати і вибирається методика лікування, а лікування наркоманії в Україні проводиться практично у всіх містах при використанні нових технологій.

Виклик фахівця додому може знадобитися в багатьох випадках: при важких формах наркотичного або алкогольного отруєння, у випадках, якщо хворий не може подолати свій страх перед відвідування наркологічної клініки і навіть в разі початкової стадії хвороби. У всіх випадках фахівець Міжнародної антинаркотичної Асоціації зможе визначити, чи потрібно проводить лікування в стаціонарі або можна обійтися лікуванням в домашніх умовах. І, де б, не проходив лікування наркоманії в Києві або другого місті України допомогу можуть Отримати всі, кому це необхідно незалежно від місця проживання і від стадії захворюваності.

У клініках і реабілітаційних центрах МАА проходять лікування люди з різних місць України, Білорусії, Росії. Фахівці Українського реабілітаційного центру Міжнародної антинаркотичної Асоціації Не тільки надають першу допомогу на дому, проводять лікування наркоманії в домашніх умовах, але також дають корисні рекомендації та надають психологічну підтримку рідним залежного хворого. Адже дуже важливо знати про те, як проходить лікування, що необхідно для успішного лікування і як потрібно буде вести себе надалі, щоб хворий знову не стала пити, або Приймати наркотики.

допоможіть близькій людині
почати нове життя