Лікування ігроманії у Святогірську - МАА

Лікування ігроманії у Святогірську

Ігроманія (лудоманія) — різновид залежної поведінки, коли людина патологічно бажає грати в азартні (комп’ютерні) ігри. На перший погляд здається, що хвороба не так поширена, як наркоманія чи алкоголізм, але це неправда. Звичайна людина зовні може бути такою, яка страждає на ігроманію. Її цінності, прагнення, бажання зводяться тільки до ігор, азарту, грошей і ставок. Залежний не може, часто не хоче зупинитися, вганяючи себе в нескінченну боргову яму. Курс реабілітації, лікування ігроманії у Святогірську допоможуть змінити ситуацію:

  • позбутися залежної поведінки;
  • нормалізувати стан психіки, емоційно-вольової сфери;
  • повернутися до здорового соціального життя.

Особливість ігроманії в тому, що доступ до ігор у людини є завжди. Комп’ютер, телефон, планшет з доступом до мережі Інтернет — як доза для наркозалежного. Умови центру реабілітації дозволяють ізолюватися від спокус, зосередитися тільки на собі і досягненні результату.

Що таке хвороба — ігроманія?

Якщо раніше словосполучення «азартні ігри» асоціювалося з підпільними гральними клубами, то зараз ситуація докорінно змінилася. Сайти онлайн-казино, що рекламуються на просторах Інтернету, пропонують цілий список послуг. Будь-який бажаючий, не встаючи з дивана, може стати жертвою.

Пристрасть до азартних, комп’ютерних ігор, ставок офіційно визнана хворобою. У момент гри залежний повністю втрачає контроль над своїми діями, не може оцінити прийняті рішення, подумати про наслідки. Бажання грати стає ключовим, пригнічуючи інші потреби (їжа, сон, безпека). Виникнення, подальший розвиток хвороби — складний механізм, що складається з ряду причин:

  • особливості типу особистості, характеру, темпераменту;
  • характерна робота головного мозку, нервової системи (збудження переважає над гальмуванням);
  • низка виграшів підвищує інтерес, азарт;
  • бажання легких грошей;
  • відхід від реальності, проблем, стресу;
  • відчуття уявного контролю.

ігроманія

Ігроманія заснована на стимулах, які залежно від результату гри позитивно або негативно впливають на психіку. Позитивний результат, тобто виграш, впливає на роботу організму. Починається вироблення гормонів у величезній кількості. Адреналін підвищує збудливість, серцеві скорочення; дофамін свідчить про задоволення, таким чином, в пам’яті залишаються ці відчуття, які можна порівняти з ейфорією від наркотичних речовин. Так гра стає не тільки можливістю заробити, а й засобом відчути гострі емоції, почуття. Потужна психологічна залежність не дає шансу зупинитися навіть після декількох великих програшів.

 

Особливості реабілітації залежних від лудоманії

Особливість хвороби полягає в механізмі її формування. Головний удар приймає психіка людини. У залежного немає фізичної тяги до гри, але це не говорить про легкість хвороби. Часто люди, які страждають на ігроманію, мають пристрасть до алкоголю або наркотиків. У такий спосіб вони переживають емоційні гойдалки, борються зі сном, залишаючи більше часу на гру. І тоді фахівці займаються лікуванням не однієї, а сукупності хвороб. Ігроманія, як і будь-яка інша залежність, не може раптово закінчитися або піддатися самолікуванню. Тільки щоденна комплексна робота з підтримкою фахівців дасть результат.

Лікування ігроманії на реабілітації у Святогірську здійснюється за програмою, яка включає чотири етапи:

  1. Діагностика — індивідуалізація процесу лікування підвищує ефективність. Результати оцінки стану хворого є відправною точкою при складанні плану лікування.
  2. Детоксикація — призначається при паралельній нарко- або алкозалежності хворого. Курс очищення організму, що проводиться лікарем-наркологом.
  3. Психосоціальна реабілітація — відбувається за програмою «12 кроків». Відома методика дозволяє:
  • опрацювати особистість;
  • провести переоцінку життєвого шляху;
  • сформувати нові ціннісні орієнтації;
  • відновити довірчі відносини з близькими.

Виконуючи кроки програми, залежний визнає свою хворобу, усвідомлює необхідність допомоги, знаходить для себе аргументи на користь нового життя. Робота з психологом так само включає сім’ю, допомагаючи позбутися співзалежних відносин, морально підтримати учасників реабілітаційного процесу.

4. Ресоціалізація — комплекс заходів, спрямованих підтримати ігрову тверезість у житті після центру. Етап ресоціалізації триває, коли залежний залишає стаціонар, включаючи такі заходи:

  • відвідування групи підтримки;
  • допомога в працевлаштуванні;
  • консультації з психологом (індивідуальні, сімейні);
  • участь у культурних, спортивних заходах центру, спортивно-терапевтичному таборі.

Вартість послуг реабілітаційного центру у Святогірську

Не буває аналогічних випадків залежності, у кожної людини свої причини, особливості, труднощі. Це суть індивідуального підходу, який відзначається на формуванні остаточної суми лікування. Тільки консультація з фахівцем допоможе з’ясувати чинники, що впливають на суму:

  • вік, стать;
  • тривалість хвороби, стан здоров’я;
  • наявність паралельних адикцій;
  • добровільне бажання.

Безкоштовна консультація особисто (або за телефоном гарячої лінії на сайті) допоможе більше дізнатися про роботу центру, особливості хвороби.

лікування ігроманії

Міжнародна Антинаркотична Асоціація — анонімна допомога

Поведінка людини, яка страждає на лудоманію, змінюється до невпізнання. Спритність, обман, хитрість заважають нормальному діалогу. Часто близькі, помічаючи проблему, не можуть прорватися через стіну агресії, звернути увагу залежного на проблему. Єдиним виходом у надзвичайному випадку є примусове лікування від ігроманії у Святогірську. Психолог центру допоможе достукатися до залежного, вчасно почати необхідне лікування. Не варто звинувачувати людину в її помилках, допоможіть виправити їх! Разом з МАА ви знайдете вихід!

допоможіть близькій людині
почати нове життя