Боротьба з наркотиками - МАА

Боротьба з наркотиками

Боротьба з наркотиками і наркоманією ведеться повсюдно, хоча підходи до цього питання бувають різними. За останній час ця боротьба ведеться досить цікавим способом. Уряду створюють спеціальні структури, які практично починають займатися питаннями збуту наркотиків, а не боротьбою з цим злом. Так з одного боку виглядає ця проблема.

Хотілося б знати, якщо боротьба з наркотиками буде проходить в такому руслі, чи зможемо перемогти взагалі це зло. Першим кроком у цій боротьбі є те, що можливо вдасться прибрати всі ринки збуту. Але, ввібрав постачальників, саму проблема не вирішити. І якщо ця боротьба буде відбуватися, таким чином, то кожен уряд має взяти на себе відповідальність за подальші дії.

Боротьба з наркоманією повинна проводиться таким чином, щоб повністю знищити всі передумови, вести правильні дії і розумність, починаючи з дитячого віку. Боротьба з наркоманією повинна бути двосторонньою – з одного боку суворі закони, а з іншого робота щодо попередження наркоманії. Тільки тоді можна буде сподіватися на успіх.

В даний час боротьба з наркоманією вкрай необхідна, адже розповсюдження наркотичних препаратів вже відбувається Не тільки нелегально, але також через існуючі лікарські препарати, що особливо небезпечно для суспільства і веде його до загибелі. Боротьба з наркоманією сьогодні стає проблемою Не тільки окремої держави або країни, а стає справжньою боротьбою за виживання. В першу чергу боротьба з наркоманією – це відстоювання права людини на життя.

Сьогодні необхідно вести розумний діалог Не тільки з споживачами, а й з продавцями смерті. Адже якщо битва з наркоманією буде програна, то життя на землі стане нестерпним.

На сьогоднішній день деякі суспільства вважають, що ряд наркотичних препаратів необхідно легалізувати. І якщо підтримувати таку політику, то може настане такий момент, коли боротьба з наркоманією стане марною. Створюється враження, що в таких країнах, швидше за все, ведеться НЕ боротьба з наркоманією, а боротьба з нормальними людьми. Дуже гостро на сьогоднішній день стоїть питання про поширення наркотичних препаратів. Придумуються нові і нові синтетичні препарати і наркотики, які підносяться як нові «лікарські засоби». Щоб випередити виготовлення і поширення наркотиків необхідно в боротьбі з цим злом докласти максимум зусиль. В даний час існуючі медичні центри з лікування наркоманії докладають максимум зусиль, щоб запобігти виготовлення і поширення наркотиків у всьому світі. Повсюдно і постійно вони займаються реабілітацією наркоманів, постійно проводять лекції в шкоду наркотиків у всіх містах світу. Постійно ведеться боротьба з починання наркоманії, а також з її наслідками.

Статистика показує, що якщо постійно проводяться лекції в шкоду наркотиків, то рівень наркоманії знижується від 30 до 60%. Можна з упевненістю сказати, що наркологічні центри справляються зі своєю Першочерговим завданням. Тому ні в якому разі, не треба припиняти боротьбу з наркоманією.

Якщо суспільство зможе виграти війну з наркоманією, то майбутнє такого суспільства буде чудовим.

Боротьба з наркоманією повинна стати Першочерговим завданням будь-якого уряду, воно повинно включити всі можливі важелі, щоб вести успішну боротьбу з цим соціальним злом. Адже здорове суспільство – це суспільство вільне від наркотиків.

допоможіть близькій людині
почати нове життя